r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FFmpeg 3.4.1

Strona główna Mac Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FFmpeg to uniwersalny framework multimedialny do kodowania, dekodowania, transkodowania, multipleksowania, demultipleksowania, strumieniowania, filtrowania i odtwarzania wszystkich istniejących formatów dźwiękowych i wideo. Framework jest znany z tego, ze obsługuje formaty stare i zapomniane, zupełnie nowe, a także te egzotyczne i radzi sobie tam, gdzie zawodzą inne programy.

W pakiecie znajdują się narzędzia: libavcodec, libavutil, libavformat, libavfilter, libavdevice, libswscale i libswresample. Można ich używać w skryptach i w innych programach. W tej wersji nie ma niestety narzędzi ffmpeg, ffserver, ffplay i ffprobe, których można używać bezpośrednio z linii poleceń i w skryptach.

FFmpeg jest projektem otwartym, który implementuje specyfikacje różnych formatów bez względu na to, czy zostały opracowane przez konsorcjum, korporację czy jedną osobę. Celem projektu jest dostarczenie wygodnego i jak najlepszego technicznie rozwiązania dla deweloperów innych programów i użytkowników końcowych. Projekt jest rozwijany na zasadach otwartego oprogramowania przez społeczność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.