FIG (Floating Islands Game) na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy platformową grę logiczną z bardzo sympatyczną oprawą audiowizualną.

Kierujemy poczynaniami mało zaradnego człowieczka, któremu przy pomocy odpowiednich kliknięć naszej myszki należy utorować drogę do domu. Wiedzie ona przez 2 światy, każdy z nich składa się z 3 wysp, te zaś z 5 układów - jakby nie liczyć bohater ma naprawdę daleko. Sama odległość to jednak nie główna przeszkoda, poszczególne plansze kryją w sobie bowiem różnego rodzaju zagadki, niespodzianki oraz zręcznościowe utrudnienia. Nie ma jednego, sprawdzonego i słusznego sposobu na przebycie wszystkich poziomów. Za każdym razem przyjdzie nam mocno popracować głową zanim znajdziemy schemat działań otwierający nam wyjście z konkretnej planszy.

Grę FIG (Floating Islands Game) można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego nowego portalu Gamikaze, gdzie w ramach cyklu Sobota Linuksowca prezentowana jest co tydzień również pozycja pod systemy Linux.

© dobreprogramy

Komentarze