FINAL FANTASY PORTAL APP FINAL FANTASY PORTAL APP

Strona główna iOS Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy
Pobierz program
lub zeskanuj:

FINAL FANTASY PORTAL APP aplikacja stworzona z myślą o fanach tej kultowej serii. Poza sporą dawką oficjalnych informacji ze świata Final Fantasy zapewnia dostęp do gier, w tym darmowych.

Interfejs FINAL FANTASY PORTAL APP przypomina aplikacje, które oparto o stronę www. Mamy tu różne newsy, grafiki i działy z informacjami. Na dole oraz w lewym górnym rogu ukryto pozostałe opcje. Aplikacja pozwala zbierać punktu, za które możemy dokupić różne gadżety w tym karty do gry Triple Triad.

Z jej poziomu mamy również dostęp do gier. Pierwszą z nich jest wspomniana już karcianka Triple Triad w edycji Portal. Tytuł ten zdobył popularność jako minigra w Final Fantasy VIII. Z okazji premiery aplikacji do końca sierpnia możemy również za darmo pobrać pierwszą część serii. Jej normalna cena to około 25 zł. Gra zostanie przypisana do programu i będzie dostępna tylko z jego poziomu.

Tym co najbardziej razi w FINAL FANTASY PORTAL APP jest jakość wykonania. Aplikacja prezentuje się niechlujnie, a same gry mają problem ze stabilnością, czasem także z dźwiękiem. Całość nie wygląda też ładnie na telefonach z większym ekranem, bądź też tabletach. Fani zapewne znajdą tam skarbnicę wiedzy o swoim ulubionym świecie, ale dla pozostałych graczy to tylko kolejna aplikacja dla społeczności do tego kiepsko wykonana. Zachętą może być jedynie darmowa wersja Final Fantasy 1.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!