FLV Recorder 4.01

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FLV Recorder to niewielki i łatwy w użyciu program umożliwiający nagrywanie strumieni audio/wideo w formacie flv emitowanych za pośrednictwem protokołów HTTP i RTMP.

Obsługa aplikacji ogranicza się jedynie do podania źródła, z którego przechwycony ma zostać materiał - może to być zarówno plik znajdujący się na lokalnym dysku twardym, jak również adres URL. Ponadto aplikacja posiada wbudowany odtwarzacz plików flv, obsługujący listy odtwarzania oraz dający możliwość konfiguracji m.in. jasności czy kontrastu wyświetlanego filmu.

Uwaga!

Do poprawnego działania aplikacji wymagana jest instalacja biblioteki sieciowej WinPcap dla systemu Windows. Kreator instalacji FLV Recorder proponuje automatycznie instalację tego komponentu.

Wersja trial umożliwia korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!