FLV and Media Player 4.2.1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

FLV and Media Player (kiedyś FLV Player) to bezpłatny programik umożliwiający odtwarzanie animacji w formacie wideo FLV. Funkcjonalnie spełnia tą samą rolę co Flash Player firmy Adobe, ale w tym wypadku pliki nie są odtwarzane w oknie przeglądarki internetowej tylko w okienku programu.

Aplikacja umożliwia otwieranie plików zarówno z ścieżki URL jak i z pliku znajdującego się na dysku twardym. Dzięki integracji z plikami posiadającymi rozszerzenie FLV uruchomienie tego formatu ogranicza się do dwukrotnego kliknięcia na plik. Dodatkowo aplikacja wyświetla szczegółowe informacje na temat pliku, oferuje również funkcję powiększenia obrazu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

teoretycznie zastępuje flashplayera, odtwarza flv bez przegladarki
instalator instaluje mnóstwo śmiecia, trzeba się dokładnie wczytywać co instaluje
ocena użytkownika
12.02.2014 16:07 • Recenzja do wersji 3.0

Generalnie wtopa. O ile sam player "prawie" jest ok, tyle że kompatybilność na win7 (prawdopodobnie win8) zawodzi (np. zawieszanie kursora myszy), niestety instalator instaluje całe mnóstwo śmiecia, w niejasny sposób przedstawiając co instaluje. Nie zdziwiłbym się gdyby to były jakieś adware. Dobrze że przetestowałem to "cudo" w wirtualce a nie na głównym systemie. Z tego względu zrezygnowałem z tego programu. Dobrze by było usunąć ten program z serwisu aby nie narażać innych użytkowników.