FLaiL 1.3

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To niezwykle wciągająca platformowa zręcznościówka. Gra może nie powala oprawą audiowizualną, za to nadrabia grywalnością oraz niespotykanie wysokim, acz przez to naprawdę motywującym stopniem trudności. Gracz ma do dyspozycji 80 plansz, które odkrywane są jedna po drugiej. Na każdym z poziomów przyjdzie nam borykać się z wymyślnymi utrudnieniami przygotowanymi przez autora (bomby, zmiana grawitacji itp), przeszkadzającymi w dotarciu do wyjścia. Niejednokrotnie przedostanie się do czerwonej linii światła stanowiącej cel każdej z plansz początkowo będzie wydawało się wręcz niemożliwe, jednak przy odrobinie cierpliwości i po kilkunastu próbach spokojnie uda nam się zakończyć każdą akcję sukcesem. Gra wymaga opanowania i nieprzeciętnych umiejętności zręcznościowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

ilość etapów, poziom trudności
czcionka w menu
ocena użytkownika
29.03.2016 14:03

Jedna z trudniejszych platformówek, gra bardziej zręcznościowa. Dużo etapów, słaba grafika, mały bohater i w dodatku dziwna grawitacja. Gra raczej dla cierpliwych, wymaga opanowania, zręczności i kolejnych powtórzeń etapów :) Duży minus za czcionkę w menu - jest mało czytelna.