+FM

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

+FM (Faktury i Magazyn) to program handlowo-magazynowy wrocławskiej firmy Sonect znanej z niedrogich rozwiązań dla małych i średnich firm, takich jak pakiet do prowadzenia firm - +FIRMA czy program do zarządzania relacjami z klientami - CRM plus. +FM umożliwia wystawianie rachunków i faktur (także eksportowych i wewnątrzwspólnotowych), zarządzanie magazynem, prowadzenie kasy, rejestrów VAT i rejestru środków trwałych. Program oferuje m.in. możliwość dodawania logo firmy na drukowanych dokumentach czy obsługę kodów kreskowych - co bardzo usprawnia proces fakturowania. Umożliwia także tworzenie kopii zapasowych i pracę w sieci. Do pobrania udostępniamy bezpłatną wersję tego programu, przygotowaną przez producenta specjalnie dla czytelników vortalu dobreprogramy.pl.

W nowej wersji poprawiono interfejs użytkownika, wprowadzono wywoływania adresów WWW oraz Email z pozycji formularza (przyciski), dodano obsługę gromadzonych numerów telefonów na karcie Klienci i dodano spójność jednej wersji aplikacji dla systemów Windows XP oraz Windows Vista (dotychczas wymagane były dwie niezależne płyty instalacyjne).GŁÓWNE FUNKCJE I MOŻLIWOŚCI PROGRAMU


Faktury

- Sprzedaż definiowana wg cen netto/brutto
- Dodatkowe opisy do produktów na dokumencie sprzedaży
- Obsługa kodów kreskowych
- Faktury zakupu
- Faktury eksportowe, wewnątrzwspólnotowe
- Rachunki
- Kasa rozliczenia oraz wydruk KP/KWMagazyn

- Definiowalne ceny detaliczna/hurtowa/własna
- Analiza cen np. cena z ostatniej dostawy, ostatnia cena sprzedaży
- Stan magazynu
- Raport rozbieżnościRejestr VAT

- Rejestr sprzedaży
- Rejestr zakupów
- Rejestr środków trwałychUstawienia

- Ustalenie dodatkowego opisu do dokumentu faktury
- Możliwość wprowadzenia logotypu firmy
- Wydruk graficzny oraz tekstowy
- Tworzenie kopii zapasowej
- Nadawanie uprawnień dostępu do ustawień i klientów


UWAGA!


Do pobrania udostępniamy bezpłatną wersję tego programu, przygotowaną przez producenta specjalnie dla czytelników vortalu dobreprogramy.pl. Wersja ta wymaga nieodpłatnej rejestracji na stronach producenta. Podczas procesu rejestracji należy wpisać "dobreprogramy" w polu "Miejsce zakupu".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!