FM Antivirus FM Antivirus 2015

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FM Antivirus to oprogramowanie antywirusowe stworzone przez Polaków na bazie popularnego BitDefendera. Zapewnia ono podstawową ochronę komputerów zarówno w domu, jak również w miejscu pracy, dobrze radząc sobie z typowymi zagrożeniami i charakteryzując się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Program zabezpiecza system operacyjny Windows przed groźnymi wirusami, trojanami, aplikacjami szpiegowskimi i innymi szkodliwymi oprogramowaniami. Ponadto oferuje on funkcje ochrony i automatycznego uzupełniania danych logowania we wskazanych serwisach internetowych/aplikacjach, zabezpieczania poufnych danych użytkownika (adres zamieszkania, numer konta bankowego itp.) przed kradzieżą, moduł bezpiecznych płatności przydatny podczas wykonywania przelewów bankowych i zakupów w trybie online oraz wyposażony został w dynamiczną, proaktywną technologię wykrywania zagrożeń, która monitoruje działanie aplikacji w czasie rzeczywistym i wykrywa podejrzane zachowania.

FM Antivirus dysponuje także przydatnym trybem przywracania, który umożliwia skuteczne usuwanie zagrożeń w specjalnym środowisku kiedy nie jest to możliwe do wykonana w standardowy sposób z poziomu systemu operacyjnego. Inne godne uwagi funkcje to skaner luk, sprawdzający m.in. aktualizacje środowiska Windows, opcja zabezpieczania nośników zewnętrznych przed wirusami, filtr wyników pracy wyszukiwarki, filtr antyphishingowy, moduł ochrony komunikatorów internetowych oraz wbudowana niszczarka plików. Oprogramowanie wykorzystuje ciekawą technologię PhotON, która skraca czas skanowania dysków i umożliwia samoczynną adaptację do posiadanej konfiguracji sprzętowej i systemowej.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

ochrona, wydajność, interfejs, tryb przywracania.
nie znalazłem takowych.
ocena użytkownika
19.10.2015 12:04 • Recenzja do wersji 2015

FM Antivirus to wwzechstronny program do zwalczania wszelkich zagrożeń wynikających z korzystania z internetu. Cechuje go nowoczesność zawartych w nim technologi. Dodatkowo, dzięki rewolucyjnej technologii PhotON, produkt może być z powodzeniem używany na starszych konfiguracjach sprzętowych. Wielkim jego atutem jest silnik na bazie Bitdefendera. Co gwarantuje ochronę na najwyższym poziomie. Można z niego korzystać do 13 miesięcy za darmo. Wiadomo to polski produkt. Dobry, a mało doceniany. A szkoda. Polecam.