FOMS

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

FOMS (Flexible Online Management Suite) to internetowy pakiet, wspomagający funkcjonowanie małych i średnich przedsiębiorstw.

Program łączy w sobie funkcje komunikatora tekstowego, systemu zarządzania relacjami z klientem, posiada wbudowany moduł do wystawiania faktur i interaktywny kalendarz. Wszelakie dane generowane przez FOMS przechowywane są na zewnętrznych serwerach (dedykowanych u klienta lub publicznych w przypadku wersji bezpłatnej).

FOMS umożliwia nadawanie użytkownikom uprawnień, ograniczających dostęp do wybranych funkcji. Wbudowany komunikator daje możliwość tworzenia list kontaktów (zawierających klientów i pracowników firmy) oraz archiwizowanie przeprowadzonych rozmów. Z kolei kalendarz, poza funkcją przypominania, pozwala także śledzić postęp procesów biznesowych.

Aplikacja dostępna jest w trzech wersjach:

- FREE jest podstawową wersją FOMS oferowaną w całości bezpłatnie. Dostępne są w niej wszystkie funkcjonalności, a dane przechowywane są na serwerach firmy FOMS Sp. z o.o. W tej wersji aktywny będzie moduł reklamowy.

- STANDARD jest to w pełni funkcjonalna wersja aplikacji z wyłączonym modułem reklamowym. Za korzystanie z niej Użytkownik ponosi za drobną opłatę miesięczną w wysokości 19 zł netto.

- PROFESSIONAL została opracowana z myślą o klientach, którzy chcą, aby system funkcjonował na ich wewnętrznym serwerze firmowym. Dzięki temu rozwiązaniu umożliwia pełną kontrolę nad funkcjonowaniem programu oraz strukturalnym obiegiem danych.

- ENTERPRISE poza zaletami poprzednich wersji, klient ma zapewnione wsparcie serwisowe twórców programu oraz jego bieżącą aktualizację, w zamian za stałą miesięczną opłatę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!