FPS Monitor 4.5.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FPS Monitor, wbrew temu co sugeruje nazwa, służy nie tylko do wyświetlania liczby klatek na sekundę.

Steam, Origin, a także inne programy oferowane przez największe sklepy z grami cyfrowymi, oferują dostęp do aplikacji, które pozwalają na wyświetlanie liczby FPS-ów w danym tytule. Dlatego też FPS Monitor oferuje coś więcej niż kultowy Fraps, dzięki któremu mogliśmy dowiedzieć się, z jaką płynnością działa uruchomiona produkcja. To narzędzie, obok liczby klatek na sekundę, prezentuje również szczegółowe informacje na temat pracy CPU, GPU, RAM-u, połączenia sieciowego i nie tylko.

FPS Monitor umożliwia zdefiniowanie wielu profili użytkownika, więc po uruchomieniu aplikacji możemy wybrać jedno z dostępnych ustawień (lub stworzyć własne), by zobaczyć na ekranie potrzebne informacje. Co ciekawe, jeśli na przykład temperatura wybranego układu przekroczy wskazany poziom, FPS Monitor niezwłocznie poinformuje nas o tym fakcie, o ile ustawimy odpowiedni alarm.

Warto dodać, że FPS Monitor zawiera także inne funkcje przydatne graczom, jak chociażby możliwość tworzenia zrzutów ekranowych i zapisywania screenów we wskazanym miejscu na dysku twardym komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cliper2000   1 #2 24.05.2018 20:57

@cavi22 (niezalogowany): no cóż w dzisiejszych czasach ludzie chcą na wszystkim zarobić

  #1 19.05.2018 10:32

FPS Monitor i to jeszcze płatny? Czy ten portal już tak bardzo upadł na psy, żeby proponować takie syfne programy? Przecież Steam ma wbudowany monitor, po drugie jest mnóstwo innych, darmowych softów do pomiaru FPS..