FPS Monitor FPS Monitor 5.0.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FPS Monitor, wbrew temu co sugeruje nazwa, służy nie tylko do wyświetlania liczby klatek na sekundę.

Steam, Origin, a także inne programy oferowane przez największe sklepy z grami cyfrowymi, oferują dostęp do aplikacji, które pozwalają na wyświetlanie liczby FPS-ów w danym tytule. Dlatego też FPS Monitor oferuje coś więcej niż kultowy Fraps, dzięki któremu mogliśmy dowiedzieć się, z jaką płynnością działa uruchomiona produkcja. To narzędzie, obok liczby klatek na sekundę, prezentuje również szczegółowe informacje na temat pracy CPU, GPU, RAM-u, połączenia sieciowego i nie tylko.

FPS Monitor umożliwia zdefiniowanie wielu profili użytkownika, więc po uruchomieniu aplikacji możemy wybrać jedno z dostępnych ustawień (lub stworzyć własne), by zobaczyć na ekranie potrzebne informacje. Co ciekawe, jeśli na przykład temperatura wybranego układu przekroczy wskazany poziom, FPS Monitor niezwłocznie poinformuje nas o tym fakcie, o ile ustawimy odpowiedni alarm.

Warto dodać, że FPS Monitor zawiera także inne funkcje przydatne graczom, jak chociażby możliwość tworzenia zrzutów ekranowych i zapisywania screenów we wskazanym miejscu na dysku twardym komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!