FPS w jeszcze lepszym wydaniu :-) - cz.II

Strona główna Aktualności

O autorze

Ostatnia propozycja gry na weekend wzbudziła wyjątkowo duże zainteresowanie wśród naszych Czytelników oraz burzliwe dyskusje fanów gier FPS. W związku z tym otrzymaliśmy mnóstwo propozycji dotyczących gry na zbliżający się weekend. Za wszystkie bardzo dziękujemy!

Zdecydowana większość z nich dotyczyła jednej z bardziej popularnych i uznanych gier sieciowych na całym świecie jaką jest America's Army. Przychylamy się więc do próśb naszych Czytelników i z przyjemnością prezentujemy tą właśnie pozycję w najnowszym jej wydaniu, a mianowicie America's Army: Special Forces 2.5.0.

Jest to taktyczna gra akcji, w której wszystkie elementy zewnętrznego otoczenia widziane są z perspektywy oczu bohatera. Twórcy gry postawili na takie wartości jak umiejętność współpracy w zespole, integrowanie się z nim czy też poczucie odpowiedzialności za innych członków grupy. Nie bez znaczenia jest zmysł przewidywania i podejmowanie szybkich i trafnych decyzji. Nic dodać, nic ująć - typowe cechy dla żołnierza idealnego. Nie dziwi więc fakt, że gra powstała przy współudziale Armii Stanów Zjednoczonych. America's Army jest rewelacyjnie dopracowana pod względem graficznym jak i dźwiękowym. Dla każdego kto spróbuje swych sił w tej grze - satysfakcja i świetna zabawa gwarantowane!

Jedynym mankamentem wydawać się może fakt, iż gra posiada wysokie wymagania sprzętowe, a ze względu na dużą swą objętość, czas pobierania nie należy do najkrótszych. W związku z tym dla wszystkich zainteresowanych tematem przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę! Dla tych, którym nudzić się będzie w trakcie oczekiwania na pobranie pliku oraz dla tych, którym starsze konfiguracje ich komputerów utrudnią zabawę w America's Army - proponujemy prostą grę Route960.

Obie pozycje można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy
s