FRSSystemWatch FRSSystemWatch 1.1.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FRSSystemWatch to narzędzie, które w czasie rzeczywistym monitoruje wszystkie zmiany na dysku twardym komputera czy też w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

Poszczególne informacje są przedstawione w formie czytelnej tabeli, gdzie znajdziemy nie tylko numer danego zdarzenia, ale także datę i godzinę jego wystąpienia, odpowiednią ikonę (np. katalogu bądź pliku), ścieżkę zapisu oraz rodzaj aktywności (modyfikacja dokumentu, zmiana nazwy, itd.). FRSSystemWatch zawiera wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której możemy odnaleźć interesujące nas informacje o zachodzących zmianach, a ponadto umożliwia kopiowanie wspomnianych danych do schowka.

FRSSystemWatch może śledzić wszystkie zmiany zachodzące w komputerze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by aplikacja sprawdzała jedynie modyfikacje wskazanego obszaru na HDD (partycji, folderu lub pliku).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!