F-Secure Internet Security 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dnia dzisiejszego dostępna jest w vortalu najnowsza wersja pakietu F-Secure Internet Security 2007 zabezpieczającego system przed różnego rodzaju zagrożeniami płynącymi z Internetu.

W skład pakietu F-Secure Internet Security w wersji 2007 wchodzą takie narzędzia jak Anti-Virus, Firewall, Anti-Spyware, Antiphishing i Antispam zapewniając pełną i kompleksową ochronę PC. Jedną z nowości jest wykorzystywanie technologii DeepGuard tworzącej na maszynie prywatne laboratorium wykrywania zagrożeń, które zabezpiecza komputer przed niewykrytymi dotąd szkodnikami.

F-Secure Internet Security 2007 chroni system przed wirusami, robakami, rootkitami i explolitami wykorzystywanymi natychmiast po wykryciu luk w oprogramowaniu. Zestaw radzi sobie również dobrze z zatrzymywaniem niechcianej poczty i blokowaniem dostępu do komputera przed niepowołanymi osobami, a ponadto umożliwia ograniczenia dostępu dzieciom. Najnowsze wersje produktów firmy F-Secure pracują tylko pod kontrolą systemów z rodziny Windows XP.

Koszt zakupu jednej licencji na program wynosi ? 74,90 (z VAT), natomiast możliwe jest również nabycie aplikacji z 1-3 licencji za kwotę ? 79,90 (z VAT) i 5 licencji koszt których wynosi ? 148,00 (z VAT).

Wersję testową pakietu F-Secure Internet Security 2007 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

© dobreprogramy
s