F-Secure Mobile Security F-Secure Mobile Security 17.9.0115059

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
lub zeskanuj:

F-Secure Mobile Security to aplikacja na smartfony i tablety przygotowana z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność w trakcie codziennego korzystania z internetu.

Pewna ochrona

Przed uruchomieniem F-Secure Mobile Security warto wiedzieć, że mamy tutaj do czynienia z narzędziem udostępnionym przez F-Secure, czyli firmę, która ma ponad 30-letnie doświadczenie na rynku. Dzięki tej aplikacji ochronimy swoje urządzenie przenośne na rozmaite sposoby.

Co oferuje program?

F-Secure Mobile Security wykrywa wirusy, oprogramowanie szpiegujące, złośliwe aplikacje i nie tylko. Narzędzie uniemożliwia przejęcie cennych danych użytkownika (np. loginu i hasła do konta bankowego), a także chroni młodsze osoby przed nieodpowiednimi dla nich treściami znajdującymi się na stronach internetowych.

Darmowa wersja próbna

F-Secure Mobile Security można przetestować bezpłatnie przez 30 dni. Po upływie tego czasu będziemy mogli dalej korzystać z aplikacji, o ile zdecydujemy się na wykupienie subskrypcji. Sześciomiesięczny dostęp do programu kosztuje 30,45 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • rozbudowany program antywirusowy od znanej firmy
  • chroni użytkownika przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i nie tylko
  • zapewnia bezpieczne przeglądanie stron internetowych
  • nowoczesny, czytelny interfejs
  • można testować za darmo przez 30 dni

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!