r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

F-Secure systematycznie zwiększa udział w rynku

Strona główna Aktualności

O autorze

Fiński F-Secure - ostatnio jeden z bardziej dynamicznie rozwijących się producentów rozwiązań z dziedziny ochrony antywirusowej i zapobiegania włamaniom, poinformował o powołaniu Michała Iwana na stanowisko dyrektora zarządzającego (Country Manager) F-Secure w Polsce. Jak informuje firma, jest to związane z osiągniętym w ubiegłym roku wzrostem sprzedaży znacznie przewyższającym planowany poziom.

Największe zainteresowanie firma odnotowała w segmencie rozwiązań all-in-one jak F-Secure Client Security i F-Secure Internet Security, które w jednym pakiecie integrują kompleksową ochronę maszyny. Systematycznie rośnie również zapotrzebowanie na zabezpieczenia urządzeń mobilnych. W ciągu roku od założenia polskiego biura, F-Secure szacuje swój udział w rynku rozwiązań ochronnych na ok. 5%. W ciągu ostatnich 12 miesięcy sieć partnerska powiększyła się o 120 firm, co oznacza średnio 10 nowych partnerów miesięcznie. W najbliższym okresie F-Secure planuje kolejne inwestycje na polskim rynku związane głównie z rozbudową oddziału, poszerzeniem kanału partnerskiego oraz dystrybucyjnego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.