FX Photo Studio PRO FX Photo Studio PRO 3.0.1

Strona główna Mac Grafika Efekty fotograficzne
Pobierz program

FX Photo Studio PRO to program do edycji zdjęć, który pozwala na dodanie ciekawych filtrów i efektów.

Program ma do zaoferowania ponad 170 filtrów, efektów i ramek. Każdy efekt ma osobne ustawienia, za pomocą których dostosujemy między innymi jego intensywność. Istnieje również możliwość nakładania kilku efektów na kolejne warstwy i edycji maski.

Efekty podzielone są według kategorii, które wybieramy z rozwijanej listy, najlepsze z nich można dodawać do ulubionych. Można także zapisywać ulubione ustawienia jako własne szablony.

Interfejs programu jest bardzo intuicyjny, a upiększanie fotografii to czysta przyjemność. Oprócz ciekawych efektów program oferuje podstawowe narzędzia do obróbki fotografii. Za jego pomocą ustawimy ekspozycję, balans bieli, kontrast oraz wiele innych parametrów zdjęcia. Aplikacja obsługuje nie tylko pliki jpg, ale także RAW-y z kilkuset aparatów fotograficznych w rozmiarze do 40 megapikseli. FX Photo Studio zapewnia integracje z Lightroomem, Photoshopem, Aperture, iPhoto oraz łatwe udostępnianie zdjęć do sieci społecznościowych.

FX Photo Studio to doskonała aplikacja do obróbki kreatywnej zdjęć. W kilka chwil nasze fotografie mogą zamienić się w prawdziwe arcydzieła. Program jest płatny, można go zakupić za pośrednictwem Mac AppStore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!