Face Swap 2.1.0.0

Strona główna Windows Phone Grafika
Pobierz program
lub zeskanuj:

Co ty na to, aby zamienić się twarzami ze znajomym lub ze znaną gwiazdą? Czas przetestować Face Swap prosto od Microsoftu. Jest to prosta aplikacja, która podmienia twarze, które wykryła na zdjęciach. Jedyne ograniczenie to to, że maksymalnie mogą na nim znajdować się tylko dwie osoby.

Aby podmienić twarze, należy najpierw zrobić zdjęcie lub dodać już istniejące z galerii. Jeżeli na jednym zdjęciu nie znajdują się dwie twarze, które chcemy zamienić, można dodać dwa zdjęcia. Następnie po wykryciu obliczy przez aplikację wystarczy dotknąć przycisku SWAP i chwilę poczekać. Twarze zostaną nawet automatycznie dopasowane do kształtu głowy.

Zdjęcie (lub zdjęcia) da się zapisać do galerii — wystarczy kliknąć ikonkę dyskietki, która znajduje się w prawym górnym rogu. Oprócz zapisu można podzielić się zdjęciem prosto z aplikacji na Facebooka, Twittera, wgrać na SkyDrive lub na chiński serwis społecznościowy Sina Weibo. Wszystkie przeróbki, nawet te niezapisane, znajdują się w kolumnie „recent”.

Jest tu jeszcze trzecia kolumna z reklamą innych aplikacji. Face Swap jest pozbawiona natrętnych reklam i dostępna za darmo, podobnie jak inne projekty Microsoft Research. Działa płynnie i szybko, szczególnie na dwurdzeniowych urządzeniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!