FaceApp na Halloween: zostań wiedźmą… lub Wiedźminem

Strona główna Aktualności
FaceApp na Halloween: tak będziesz wyglądać jako Wiedźmin
FaceApp na Halloween: tak będziesz wyglądać jako Wiedźmin

O autorze

Pamiętacie aplikację FaceApp? Zrobiła furorę dzięki doskonałemu postarzaniu i odmładzaniu ludzi ze zdjęć. Z okazji zbliżającego się Halloween twórcy FaceApp dodali też kilka filtrów i efektów, przygotowanych specjalnie na święto strachu. Jeśli załadujesz do aplikacji zdjęcie kobiety, możesz zamienić ją w wiedźmę, a mężczyznę… w Wiedźmina.

FaceApp na Halloween

W aplikacji FaceApp natychmiast po uruchomieniu zobaczysz nową kategorię ze stylizacjami twarzy, oznaczoną dynią. To efekty przygotowane specjalnie na Halloween: styl gotycki, czarownica, człowiek-demolka albo klasyczny Wiedźmin z białymi włosami i brodą. Efekty są zaskakująco dobre – sztuczna inteligencja FaceApp jak zwykle stanęła na wysokości zadania.

Po zmianie twarzy możesz w dodać do zdjęcia też różne efekty i ta. Tu także pojawiło się sporo Halloweenowych opcji do wyboru. Jest nawiedzony dom, duchy, kruki i oczywiście dynie z płonącymi oczami.

Chwila, przecież FaceApp kradł nam dane!

Świetna jakość przeróbek zdjęć to tylko jeden powód sławy aplikacji FaceApp. Drugi to podejrzenia o wykradanie naszych zdjęć i wysyłanie ich do Rosji. Na szczęście okazało się, że to nieprawda.

Zarzuty zostały zbadane przez polski CERT. Specjaliści nie znaleźli dowodów na to, że aplikacja stanowi jakiekolwiek zagrożenie. Nic nie wskazuje na to, by aplikacja zawierała backdoory, dające rosyjskim hakerom dostęp do naszych smartfonów. Nie ma też mechanizmów śledzących połączenia telefoniczne.

FaceApp to zwykła aplikacja do stylizacji zdjęć. Możesz ją bez obaw przetestować.

Najnowszą wersję aplikacji FaceApp znajdziesz w naszej bazie dla systemów Android i iOS.

© dobreprogramy
s