r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FaceHalt — zatrzymywanie filmu, kiedy nie patrzysz na ekran uwolnionego iPhone'a

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jedną z flagowych nowości oprogramowania dla Samsunga Galaxy S4, o której kopiowanie w ciekawych okolicznościach został oskarżony LG, jest możliwość zatrzymania odtwarzanego filmu, kiedy użytkownik odwróci wzrok od ekranu urządzenia. Funkcja zdobyła sobie dostateczną popularność, aby trafić na system iOS — oczywiście po jailbreaku.

FaceHalt w najnowszej wersji jest już na tyle dopracowana, że można spokojnie korzystać z niej na tablecie lub smartfonie z jabłkiem, pod warunkiem, że urządzenie zostanie „uwolnione”. Zatrzymywanie odtwarzania działa globalnie, nie przegapimy więc ani chwili z filmu odgrywanego przez YouTube, Videos i wiele innych odtwarzaczy.

Aplikację można znaleźć w repozytorium BigBoss (Cydia), gdzie kosztuje 1,99 dolara. Twórcy zaznaczają, że to mniej, niż smartfon konkurencji z tą funkcją.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.