Facebook Facebook 5.2.6.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Facebook to oficjalna aplikacja serwisu społecznościowego o takiej samej nazwie dla platformy Windows Phone. Jej podstawowym zadaniem jest sprawdzanie nowinek od naszych znajomych, a także dzielenie się z nimi zmianami statusu. Użytkownik może udostępniać treści tekstowe, zdjęcia oraz lokalizację. Możliwe jest wyszukiwanie osób i stron, dyskutowanie poprzez komentarze, a także polubienie danego statusu.

Klient daje dostęp do danych i profili użytkowników zawartych w serwisie, a dzięki wykorzystaniu danych z GPS może również informować znajomych o naszej lokalizacji (w zależności od ustawień). Dostępny jest również wbudowany w serwis czat, a co za tym idzie, możliwość szybkiej komunikacji ze znajomymi nie tylko za pośrednictwem zintegrowanego w system Windows Phone modułu People Hub i czatu w ramach wiadomości. Oprócz publikowania nowych wpisów, użytkownik może także zarządzań i uczestniczyć w wydarzeniach, oraz konfigurować albumy zdjęć jakie posiada w ramach tej internetowej usługi. Zgodnie z danymi konta, klient Facebook daje również dostęp do grup do jakich należy użytkownik. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie znajomych i witryn internetowych posiadających własne strony na Facebooku.

W ramach systemu powiadomień może informować np. o nowych komentarzach, postach na tablicy, odpowiedzi, czy tagowaniu na zdjęciach. Aplikacja wyświetla powiadomienia w zależności od ustawień w formie powiadomień, a także jako licznik na animowanych kafelkach na ekranie głównym. Możliwe jest także wyświetlanie zdjęć opublikowanych w serwisie jako tło ekrany blokady urządzenia – zarówno z wybranych, jak i zupełnie losowo. Oficjalny klient jest w pełni darmowy, posiada także interfejs w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!