Facebook 5.2.6.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Facebook to oficjalna aplikacja serwisu społecznościowego o takiej samej nazwie dla platformy Windows Phone. Jej podstawowym zadaniem jest sprawdzanie nowinek od naszych znajomych, a także dzielenie się z nimi zmianami statusu. Użytkownik może udostępniać treści tekstowe, zdjęcia oraz lokalizację. Możliwe jest wyszukiwanie osób i stron, dyskutowanie poprzez komentarze, a także polubienie danego statusu.

Klient daje dostęp do danych i profili użytkowników zawartych w serwisie, a dzięki wykorzystaniu danych z GPS może również informować znajomych o naszej lokalizacji (w zależności od ustawień). Dostępny jest również wbudowany w serwis czat, a co za tym idzie, możliwość szybkiej komunikacji ze znajomymi nie tylko za pośrednictwem zintegrowanego w system Windows Phone modułu People Hub i czatu w ramach wiadomości. Oprócz publikowania nowych wpisów, użytkownik może także zarządzań i uczestniczyć w wydarzeniach, oraz konfigurować albumy zdjęć jakie posiada w ramach tej internetowej usługi. Zgodnie z danymi konta, klient Facebook daje również dostęp do grup do jakich należy użytkownik. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie znajomych i witryn internetowych posiadających własne strony na Facebooku.

W ramach systemu powiadomień może informować np. o nowych komentarzach, postach na tablicy, odpowiedzi, czy tagowaniu na zdjęciach. Aplikacja wyświetla powiadomienia w zależności od ustawień w formie powiadomień, a także jako licznik na animowanych kafelkach na ekranie głównym. Możliwe jest także wyświetlanie zdjęć opublikowanych w serwisie jako tło ekrany blokady urządzenia – zarówno z wybranych, jak i zupełnie losowo. Oficjalny klient jest w pełni darmowy, posiada także interfejs w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook zabezpieczy profilowe zdjęcia użytkowników. W pewnym sensie

24
22.06.2017  •  Mateusz Budzeń

Facebook poczynił niewielki krok ku zapewnieniu swoim użytkownikom prywatności, choć obecnie tylko w Indiach. Tamtejsi użytkownicy dostali narzędzia pozwalające na większą kontrolę nad zdjęciami profilowymi i w teorii na ich ochronę. Praktyka wygląda niestety inaczej. Użytkownicy w Indiach mają słuszne obawy dotyczące umieszczenia zdjęcia profilowego na Facebooku. Może ono zostać skopiowane czy pobrane i potem bez wiedzy użytkownika znaleźć się na innej stronie internetowej, przykładowo reklamującej jakiś produkt. Problem dotyczyć ma przede wszystkim kobiet. Facebook postanowił temu…

Facebook Marketplace zaskakuje: dilerom i sprzedawcom broni wystarczyły dwa dni

36
05.10.2016  •  Maciej Olanicki

Dwa dni temu Facebook ogłosił, że po raz kolejny spróbuje uczynić z największego serwisu społecznościowego platformę handlową. Dzięki Facebook Marketplace wybrani mogą już dziś w łatwy sposób wystawiać na sprzedaż dobra, zaś zasięg ofert będzie w dużej mierze determinowany lokalizacją. Facebook zapowiedział, że docelowo Marketplace będzie dostępny globalnie, ale czy na pewno? Wspomniane dwa dni wystarczyły, aby użytkownicy błękitnego serwisu wystawili na sprzedaż przedmioty, o których raczej nie śniło się administracji serwisu, gdy decydowała się na uruchomienie wielkiego pchlego targu. Jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy