r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook 5.2.6.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Facebook to oficjalna aplikacja serwisu społecznościowego o takiej samej nazwie dla platformy Windows Phone. Jej podstawowym zadaniem jest sprawdzanie nowinek od naszych znajomych, a także dzielenie się z nimi zmianami statusu. Użytkownik może udostępniać treści tekstowe, zdjęcia oraz lokalizację. Możliwe jest wyszukiwanie osób i stron, dyskutowanie poprzez komentarze, a także polubienie danego statusu.

Galeria programu

Klient daje dostęp do danych i profili użytkowników zawartych w serwisie, a dzięki wykorzystaniu danych z GPS może również informować znajomych o naszej lokalizacji (w zależności od ustawień). Dostępny jest również wbudowany w serwis czat, a co za tym idzie, możliwość szybkiej komunikacji ze znajomymi nie tylko za pośrednictwem zintegrowanego w system Windows Phone modułu People Hub i czatu w ramach wiadomości. Oprócz publikowania nowych wpisów, użytkownik może także zarządzań i uczestniczyć w wydarzeniach, oraz konfigurować albumy zdjęć jakie posiada w ramach tej internetowej usługi. Zgodnie z danymi konta, klient Facebook daje również dostęp do grup do jakich należy użytkownik. Aplikacja pozwala na wyszukiwanie znajomych i witryn internetowych posiadających własne strony na Facebooku.

W ramach systemu powiadomień może informować np. o nowych komentarzach, postach na tablicy, odpowiedzi, czy tagowaniu na zdjęciach. Aplikacja wyświetla powiadomienia w zależności od ustawień w formie powiadomień, a także jako licznik na animowanych kafelkach na ekranie głównym. Możliwe jest także wyświetlanie zdjęć opublikowanych w serwisie jako tło ekrany blokady urządzenia – zarówno z wybranych, jak i zupełnie losowo. Oficjalny klient jest w pełni darmowy, posiada także interfejs w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook Marketplace zaskakuje: dilerom i sprzedawcom broni wystarczyły dwa dni

36
INTERNET 05.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dwa dni temu Facebook ogłosił, że po raz kolejny spróbuje uczynić z największego serwisu społecznościowego platformę handlową. Dzięki Facebook Marketplace wybrani mogą już dziś w łatwy sposób wystawiać na sprzedaż dobra, zaś zasięg ofert będzie w dużej mierze determinowany lokalizacją. Facebook zapowiedział, że docelowo Marketplace będzie dostępny globalnie, ale czy na pewno? Wspomniane dwa dni wystarczyły, aby użytkownicy błękitnego serwisu wystawili na sprzedaż przedmioty, o których raczej nie śniło się administracji serwisu, gdy decydowała się na uruchomienie wielkiego pchlego targu. Jak…

Facebook Marketplace – błękitny serwis znów chce stać się pchlim targiem

16
INTERNET 03.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Opisywany już przez nas Messenger Lite to nie jedyna ważna nowość, którą podzielił się dzisiaj Facebook. Niemal równocześnie ogłoszono bowiem start Facebook Marketplace – funkcji, dzięki której serwis założony przez Marka Zuckerberga stanie się wielkim internetowym pchlim targiem. Na razie Marketplace jest dostępny z poziomu aplikacji mobilnych na Androida i iOS-a w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. W komunikacie obwieszczającym uruchomienie Marketplace możemy jednak przeczytać, że będzie on dostępny na całym świecie, także w przeglądarkowej wersji serwisu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.