Facebook Messenger 5.0.3.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Facebook Messenger to darmowy komunikator dla użytkowników sieci Facebook. Program dzieli się na 3 kolumny. Domyślnie jako pierwsza pojawia się kolumna ostatnie, w której znajduje się historia rozmów. Można tu sprawdzić nieodebrane wiadomości.

Na dolnej belce znajduje się skrót do nowej wiadomości oraz do odświeżenia listy. W kolejnej, messenger, widnieją wszystkie kontakty. Natomiast w ostatniej karcie wyświetlają się dostępne osoby z zaznaczeniem czy są aktywne przez Internet czy przez telefon komórkowy.

Wiadomości wyświetlane są w formie czatu. Można wysyłać zdjęcia oraz naklejki i dodawać ich nowe zestawy. Jednak nie da się usuwać wybranych.

Na nieszczęście zdarza się, że podczas szybkiego wprowadzania tekstu aplikacja nie nadąża i spowalnia. Podobnie jest z usuwaniem treści. Brakuje też możliwości wysyłania notek głosowych, ale można je odbierać od innych. Aplikacja pozwala na przeglądniecie profilu znajomego, jednak jest to przekierowanie do mobilnej wersji serwisu, a nie otworzenie dedykowanej aplikacji.

Udostępnianie lokalizacji jest domyślnie włączone i udostępniane każdemu. Można wyłączać ją dla danej konwersacji jednak po ponownym uruchomieniu znowu będzie aktywna. Aby całkowicie to wyłączyć, należy w ustawieniach odznaczyć opcję Lokalizacja. Na kafelku wyświetlana jest ilość nieprzeczytanych wiadomości.

Ogólnie aplikacja działa sprawnie, jednak autorzy muszą jeszcze nad nią popracować.

Warto zaznaczyć, że wraz z wprowadzeniem Windows Phone 8.1 zostanie usunięta integracja czatu Facebooka z systemem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 03.02.2017 23:26

@Anonim (niezalogowany): nie po prostu da sie ale to juz wszystko na WP 10 wiec 7.8 i 8.1 juz sa przestarzale

  #4 09.01.2017 20:04

Jakoś nie mogę się zalogować bez konta FB na tej aplikacji. Lumia 920; WP 8,1. A może coś źle robię?

  #3 26.05.2016 21:49

Program śmietnik. Raz się zalogujesz, a potem już tylko dokłada kolejne wiadomości w nieskończoność, bez możliwości wylogowania, bez możliwości usuwania. Usunąć można tylko program...

  #2 07.11.2015 13:01

Chcę uzyskać zdjęcia z waszych aplikacji mam 78 lat szukam i te wpisy nic mi nie dają.

andrzejjajko   8 #1 30.07.2014 23:50

fajnie to wygląda a co z windows phone 7.8 czy na tym systemie działa apka