r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook Messenger 5.0.3.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Facebook Messenger to darmowy komunikator dla użytkowników sieci Facebook. Program dzieli się na 3 kolumny. Domyślnie jako pierwsza pojawia się kolumna ostatnie, w której znajduje się historia rozmów. Można tu sprawdzić nieodebrane wiadomości.

Galeria programu

Na dolnej belce znajduje się skrót do nowej wiadomości oraz do odświeżenia listy. W kolejnej, messenger, widnieją wszystkie kontakty. Natomiast w ostatniej karcie wyświetlają się dostępne osoby z zaznaczeniem czy są aktywne przez Internet czy przez telefon komórkowy.

Wiadomości wyświetlane są w formie czatu. Można wysyłać zdjęcia oraz naklejki i dodawać ich nowe zestawy. Jednak nie da się usuwać wybranych.

Na nieszczęście zdarza się, że podczas szybkiego wprowadzania tekstu aplikacja nie nadąża i spowalnia. Podobnie jest z usuwaniem treści. Brakuje też możliwości wysyłania notek głosowych, ale można je odbierać od innych. Aplikacja pozwala na przeglądniecie profilu znajomego, jednak jest to przekierowanie do mobilnej wersji serwisu, a nie otworzenie dedykowanej aplikacji.

Udostępnianie lokalizacji jest domyślnie włączone i udostępniane każdemu. Można wyłączać ją dla danej konwersacji jednak po ponownym uruchomieniu znowu będzie aktywna. Aby całkowicie to wyłączyć, należy w ustawieniach odznaczyć opcję Lokalizacja. Na kafelku wyświetlana jest ilość nieprzeczytanych wiadomości.

Ogólnie aplikacja działa sprawnie, jednak autorzy muszą jeszcze nad nią popracować.

Warto zaznaczyć, że wraz z wprowadzeniem Windows Phone 8.1 zostanie usunięta integracja czatu Facebooka z systemem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie możesz doczekać się meczu na Euro? Poćwicz podbicia z Messengerem

5
ROZRYWKA 16.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nie tylko piłkarze próbują ugrać na trwającym we Francji Euro 2016. Wydarzenie, którym żyją miliony fanów piłki jest także łakomym kąskiem dla IT, szczególnie zaś dla mediów społecznościowych, które nie omieszkują wykorzystywać konsolidującego charakteru podobnych świąt sportu. Dzięki temu do Messengera trafiła właśnie nowa minigra, dzięki której umilić będzie sobie można oczekiwanie na kolejne zmagania. Gra jest dostępna tylko w mobilnych aplikacjach Messengera. Aby rozpocząć, wystarczy wybrać z menu emoji przedstawiające piłkę i wysłać ją do znajomego. W ten sposób możliwe będzie…

Wkrótce przejazd Uberem zamówisz przez Facebook Messengera

6
OPROGRAMOWANIE 17.12.2015 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Zamawianie przejazdu samochodem Ubera w trakcie rozmowy na Facebook Messengerze? To już możliwe. Taka opcja pojawiła się w najnowszej wersji komunikatora Facebooka. Mechanizm działania nowej funkcji jest prosty. Jeśli w trakcie rozmowy ze znajomym, prowadzonej na Messengerze, pojawi się adres, to po kliknięciu na niego wyświetlone zostanie menu kontekstowe z opcją „zamów przejazd”. Wybierając ją, potwierdzimy chęć odbycia podróży autem Ubera. Funkcja zamówienia podróży zostanie też dodana do paska, na którym znajdują się między innymi ikony dodawania zdjęć lub nagrywania wiadomości głosowych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 03.02.2017 23:26

@Anonim (niezalogowany): nie po prostu da sie ale to juz wszystko na WP 10 wiec 7.8 i 8.1 juz sa przestarzale

  #4 09.01.2017 20:04

Jakoś nie mogę się zalogować bez konta FB na tej aplikacji. Lumia 920; WP 8,1. A może coś źle robię?

  #3 26.05.2016 21:49

Program śmietnik. Raz się zalogujesz, a potem już tylko dokłada kolejne wiadomości w nieskończoność, bez możliwości wylogowania, bez możliwości usuwania. Usunąć można tylko program...

  #2 07.11.2015 13:01

Chcę uzyskać zdjęcia z waszych aplikacji mam 78 lat szukam i te wpisy nic mi nie dają.

andrzejjajko   7 #1 30.07.2014 23:50

fajnie to wygląda a co z windows phone 7.8 czy na tym systemie działa apka

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.