r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook Messenger 5.0.3.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Facebook Messenger to darmowy komunikator dla użytkowników sieci Facebook. Program dzieli się na 3 kolumny. Domyślnie jako pierwsza pojawia się kolumna ostatnie, w której znajduje się historia rozmów. Można tu sprawdzić nieodebrane wiadomości.

Na dolnej belce znajduje się skrót do nowej wiadomości oraz do odświeżenia listy. W kolejnej, messenger, widnieją wszystkie kontakty. Natomiast w ostatniej karcie wyświetlają się dostępne osoby z zaznaczeniem czy są aktywne przez Internet czy przez telefon komórkowy.

Wiadomości wyświetlane są w formie czatu. Można wysyłać zdjęcia oraz naklejki i dodawać ich nowe zestawy. Jednak nie da się usuwać wybranych.

Na nieszczęście zdarza się, że podczas szybkiego wprowadzania tekstu aplikacja nie nadąża i spowalnia. Podobnie jest z usuwaniem treści. Brakuje też możliwości wysyłania notek głosowych, ale można je odbierać od innych. Aplikacja pozwala na przeglądniecie profilu znajomego, jednak jest to przekierowanie do mobilnej wersji serwisu, a nie otworzenie dedykowanej aplikacji.

Udostępnianie lokalizacji jest domyślnie włączone i udostępniane każdemu. Można wyłączać ją dla danej konwersacji jednak po ponownym uruchomieniu znowu będzie aktywna. Aby całkowicie to wyłączyć, należy w ustawieniach odznaczyć opcję Lokalizacja. Na kafelku wyświetlana jest ilość nieprzeczytanych wiadomości.

Ogólnie aplikacja działa sprawnie, jednak autorzy muszą jeszcze nad nią popracować.

Warto zaznaczyć, że wraz z wprowadzeniem Windows Phone 8.1 zostanie usunięta integracja czatu Facebooka z systemem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Do Messengera trafią reakcje. Nie zabraknie nawet łapki w dół

28
06.03.2017  •  Maciej Olanicki

Reakcje na Facebooku nie spotkały się z oczekiwanym entuzjazmem użytkowników. Są jednak dość często przez nich wykorzystywane, szczególnie podczas strumieniowania wideo na żywo. Wyświetlane są wówczas w samym odtwarzaczu, przez co użytkownicy mogą wpływać na decyzje autora wideo. Jak informuje Tech Crunch, reakcje mogą wkrótce trafić także do komunikatora Messenger. Aktualnie reakcje w Messengerze dostępne są dla wąskiej grupy testujących. Po najechaniu kursorem na nadesłaną wiadomość (lub przytrzymaniu na niej palca), pojawi się przy nich ikona emotikony. Po jej kliknięciu użytkownik może…

Nie możesz doczekać się meczu na Euro? Poćwicz podbicia z Messengerem

5
16.06.2016  •  Maciej Olanicki

Nie tylko piłkarze próbują ugrać na trwającym we Francji Euro 2016. Wydarzenie, którym żyją miliony fanów piłki jest także łakomym kąskiem dla IT, szczególnie zaś dla mediów społecznościowych, które nie omieszkują wykorzystywać konsolidującego charakteru podobnych świąt sportu. Dzięki temu do Messengera trafiła właśnie nowa minigra, dzięki której umilić będzie sobie można oczekiwanie na kolejne zmagania. Gra jest dostępna tylko w mobilnych aplikacjach Messengera. Aby rozpocząć, wystarczy wybrać z menu emoji przedstawiające piłkę i wysłać ją do znajomego. W ten sposób możliwe będzie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 03.02.2017 23:26

@Anonim (niezalogowany): nie po prostu da sie ale to juz wszystko na WP 10 wiec 7.8 i 8.1 juz sa przestarzale

  #4 09.01.2017 20:04

Jakoś nie mogę się zalogować bez konta FB na tej aplikacji. Lumia 920; WP 8,1. A może coś źle robię?

  #3 26.05.2016 21:49

Program śmietnik. Raz się zalogujesz, a potem już tylko dokłada kolejne wiadomości w nieskończoność, bez możliwości wylogowania, bez możliwości usuwania. Usunąć można tylko program...

  #2 07.11.2015 13:01

Chcę uzyskać zdjęcia z waszych aplikacji mam 78 lat szukam i te wpisy nic mi nie dają.

andrzejjajko   8 #1 30.07.2014 23:50

fajnie to wygląda a co z windows phone 7.8 czy na tym systemie działa apka

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.