r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook Messenger for Windows udostępniony

Strona główna Aktualności

O autorze

Facebook wydał oficjalnie swój komunikator Messenger for Windows.

O planach stworzenia komunikatora przez Facebooka pisaliśmy przed miesiącem. Wczoraj wyciekł link do instalatora aplikacji. W związku z tym Facebook postanowił wydać Messenger for Windows oficjalnie. Tak jak zapowiadano, jest to wersja dla systemu Windows 7. Nie ma pewności, czy pojawi się wersja dla starszych edycji Windows, podobnie z innymi desktopowymi systemami operacyjnymi. Zapewne będzie to zależeć od popularności właśnie wydanej aplikacji. Facebook Messenger jest już od jakiegoś czasu dostępny na platformach mobilnych: Android, iPhone i BlackBerry.

Do planowanych nowych funkcji należą chaty grupowe, wideorozmowy, ograniczanie dostępności do rozmowy (odpowiednik statusu zajęty/niewidoczny) oraz edycja ustawień. Na razie Facebook Messenger nie pozwala na wiele więcej, niż komunikator na stronie serwisu. Więcej na temat komunikatora można dowiedzieć się na stronie pomocy.

r   e   k   l   a   m   a

Facebook Messengera dla Windows można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Internet i komunikacja -> Komunikatory internetowe.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.