r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook Password Decryptor 11.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł

Facebook Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania danych wymaganych do zalogowania w serwisie Facebook.

Galeria programu

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika i hasła do naszego profilu w serwisie społecznościowym Facebook, które przechowywane jest w przeglądarce internetowej. Umożliwia on sprawne wyszukanie i odszyfrowanie potrzebnych danych, o ile w przeszłości chociaż raz pomyślnie udało nam się zalogować w serwisie Facebook. Facebook Password Decryptor automatycznie wyszukuje na komputerze wspierane aplikacje, a następnie błyskawicznie odzyskuje z zgromadzonych przez nią informacji wszystkie loginy oraz hasła i prezentuje je w formie listy.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie dane podawane przez użytkownika podczas logowania w serwisie Facebook za pomocą przeglądarki Internet Explorer w wersji 4 do 10, Firefox, Google Chrome, CoolNovo, Opera, Safari, Flock, Comodo Dragon, SeaMonkey, SRWare Iron, a także komunikatorów Paltalk Messenger oraz Miranda. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 27.05.2016 17:07

jakie haslo do archiwum

darek719   41 #3 29.10.2015 15:10

pomysłowy ale przy ccleaner nie działa...

  #2 06.07.2015 14:56

Nie jest stanie odzyskać hasła gdy czyści się CCleanerem.

Ostatni Mohikanin   28 #1 12.04.2015 00:01

Czy ten program jest w stanie odzyskać hasło, jeżeli nie używamy opcji "Zapamiętaj hasło do tej witryny" lub jeżeli oczyścimy system np. CCleanerem?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.