r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook ma problemy, wielu użytkowników nie mogło wejść na stronę

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Niektórzy z Was pewnie zauważyli, że dzisiejszy wieczór na Facebooku nie wygląda dobrze. Na całym świecie użytkownicy zgłaszają problemy – albo nie mogą dostać się do strony w ogóle lub nie są w stanie obejrzeć starszych publikacji znajomych, gdyż przy przewijaniu strony nie są ładowane nowe informacje.

Problemy zaczęły się około godziny temu. Wielu użytkowników ze Stanów Zjednoczonych przywitała wtedy przykra plansza z informacją, że „coś poszło nie tak”. Oczywiście skorzystały na tym konkurencyjne platformy – na Twitterze pojawiły się wpisy Amerykanów ubolewających nad zmarnowaną przerwą obiadową, szukających alternatywnego zajęcia i wieszczących nadchodzący koniec świata.

W Polsce zdarza się, że podczas przewijania strony nie zobaczymy wszystkich wiadomości. Można przewinąć kilka ekranów, ale w końcu dotrzemy do punktu, w którym już nic nowego się nie załaduje.

r   e   k   l   a   m   a

Najwięcej informacji o awarii dotarło ze Stanów Zjednoczonych, WIelkiej Brytanii i Francji. Według DownDetector obszary, na których Facebook ma problemy, wyglądają następująco:

Sytuacja wydaje się już wracać do normy i przynajmniej w Redakcji większość z nas jest już w stanie normalnie korzystać z Facebooka. Facebook na razie nie informuje o przyczynie ani skali awarii. Wiele osób jednak martwi się stanem serwisu i zdrowiem jego użytkowników, gdyż to druga przerwa w jego działaniu w tym tygodniu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.