r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook otworzył biuro w Warszawie

Strona główna Aktualności

Od jakiegoś czasu chodziły słuchy o tym, że Facebook wybrał Polskę na siedzibę swojego pierwszego biura handlowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Właśnie oficjalnie otwarta została siedziba Facebooka w Warszawie. Na razie firma nie zdradza ilu pracowników już nad Wisłą zatrudniła.

Biuro ma zarządzać sprzedażą w prawie 30 państwach regionu. Na początku ma zajmować się nadzorowaniem sprzedaży reklam i współpracą z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania zainteresowanymi platformą, ale nie wyklucza się dalszego rozwoju i otwarcia w Polsce również działów o innym charakterze. Tymczasowo szefem polskiego biura będzie Diego Oliva — dyrektor regionalny Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę. Oliva zaznaczył, że wiele firm już teraz komunikuje się ze swoimi klientami za pośrednictwem Facebooka i przynosi to znakomite rezultaty. Właśnie w tej dziedzinie Facebook chce dzielić się doświadczeniem w naszym regionie. Dostęp do szybkiego Internetu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej rośnie błyskawicznie – zaledwie w ciągu ostatniego roku liczba użytkowników mobilnego Internetu zwiększyła się o 250%. Miliony tych użytkowników dołączają do społeczności Facebooka, co czyni ten rynek jednym z najbardziej dynamicznych i interesujących na świecie — dodał.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.