r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook wprowadza znikające wiadomości w Messengerze

Strona główna AktualnościINTERNET

Francuscy użytkownicy Facebooka odkryli w komunikatorze Messenger samoniszczące się wiadomości. Można przypuszczać, że znana ze Snapchata funkcja wkrótce dostępna będzie dla wszystkich.

Tajemnicza ikona klepsydry pojawiła się w aplikacji dla iOS oraz Androida. Zdaniem przedstawicieli Facebooka znikające wiadomości to kolejny krok, by uczynić z Messengera najlepszy sposób na komunikacje w Internecie. Póki co, jak odkryli francuscy użytkownicy, możliwe jest wysyłanie wiadomości, które zostają skasowane po godzinie.

Obecnie z komunikatora Marka Zuckerberga korzysta aż 700 milionów użytkowników na całym świecie. To wystarczająco dużo, by stanąć w szranki ze Snapchatem, mogącego się pochwalić liczbą 200 milionów użytkowników miesięcznie. Co prawda liczba ta jest znacznie mniejsza w porównaniu do Facebooka, ale Snapchat oprócz samoniszczących się wiadomości oferuje również znikające zdjęcia, a także funkcję „Live Stories”.

r   e   k   l   a   m   a

W 2013 roku Facebook zainteresowany był zakupem konkurencyjnego dla Messengera komunikatora proponując kwotę trzech miliardów dolarów. Dyrektor zarządzający Snapchata – Evan Spiegel – odrzucił ofertę.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.