r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook wprowadzi własną skrzynkę pocztową

Strona główna Aktualności

Możliwe, że już w przyszłym tygodniu użytkownicy Facebooka będą mogli korzystać z własnej skrzynki pocztowej z rozszerzeniem @facebook.com.

Wprowadzenie skrzynki pocztowej miałoby być pośrednio związane z niedawnym zablokowaniem przez firmę Google możliwości wyprowadzania kontaktów z poczty Gmail przez inne serwisy. Rozwiązanie to było wykorzystywane między innymi przez Facebooka, na przykład w celu wyszukiwania znajomych użytkownika. Zdaniem serwisu TechCrunch, odpowiedzią na blokadę będzie wprowadzenie własnej skrzynki pocztowej z rozszerzeniem @facebook.com. Usługa pocztowa była podobno rozwijana od stycznia tego roku pod nazwą Project Titan.

Szczegóły na temat poczty Facebooka nie zostały na razie ujawnione. Można spodziewać się, że zmiany nie ograniczą się jedynie do odświeżenia obecnej usługi umożliwiającej przesyłanie wiadomości. Facebook raczej zaprezentuje pełnoprawną skrzynkę pocztową dostępną z poziomu przeglądarki internetowej. Nowa usługa ma przyciągnąć kolejnych użytkowników do serwisu, a także ułatwić przesyłanie wiadomości. Więcej szczegółów poznamy zapewne w poniedziałek, kiedy to odbędzie się konferencja Facebooka poprowadzona przez założyciela firmy, Marka Zuckerberga.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.