Fajnie Postrzelać Sobie - czyli kolejna pozycja z cyklu gier FPS

Strona główna Aktualności

O autorze

Bitwa o Caen, atak na wybrzeże Egiptu, kradzież złota z największego, tamtejszego banku, wszystkie te wydarzenia z czasów II Wojny Światowej mogą odżyć na nowo i to z Twoim udziałem.

Wolfenstein: Enemy Territory to multiplayerowa gra FPS osadzona w realiach największego konfliktu zbrojnego w dziejach. Najważniejsze, by przed rozpoczęciem gry opowiedzieć się za jedną ze stron konfliktu, a następnie dokonać wyboru profilu własnej osoby (inżynier, medyk, field ops lub żołnierz). Od tej decyzji uzależniony będzie charakter oraz specyfika naszych umiejętności, którymi będziemy się posługiwać w trakcie prowadzenia walk.

Wolfenstein: Enemy Territory jest niezwykle grywalny, a dzięki olbrzymim możliwościom konfiguracji jakie oferuje gra, bez problemu można dostosować ją do prawie każdego rodzaju sprzętu. Duża ilość serwerów w Polsce i na świecie, mnóstwo map do wyboru, różne tryby gry i rzesze graczy z całego świata gwarantują moc wrażeń i olbrzymią satysfakcję z gry. Warto też dodać, że gra jest za darmo i działa zarówno pod systemem Windows jak i Linux.

Zapraszamy do zabawy, grę Wolfenstein Enemy Territory pobrać można w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

Ponadto jak co piątek, zachęcamy do odwiedzenia działu "Tydzień z Piratem ;-)", gdzie będzie można się przekonać jakie nowe oblicze Internetu odkrył nasz bohater oraz jakie nastąpiły tego nieprzewidziane konsekwencje :-).

© dobreprogramy
s