r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fake Location Spoofer Free 4.8.4

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

Fake Location Spoofer Free to aplikacja, która służy do generowania fałszywych informacji o lokalizacji, w której aktualnie przebywamy.

Galeria programu

Program pozwala wybrać dowolną lokalizację, w której aktualnie chcemy przebywać, rzecz jasna także wirtualnie. Możemy wpisać, że jesteśmy np. w Nowym Jorku, gdy realnie przebywamy we Wrocławiu. Aplikacja prześle te dane do smartfonu, a to sprawi, że wszelkie usługi wykorzystujące informacje o lokalizacji (np. WhatsApp lub Facebook Messenger, a także rozmaite mapy) będą korzystały z fałszywej lokalizacji. Ustalone przez nas dane posłużą także do dodawania geotagów na fotografiach. W ten sposób możemy np. spłatać komuś figla lub udawać, że jesteśmy w zupełnie innym miejscu niż ma to miejsce w rzeczywistości.

W wersji darmowej, Fake Location Spoofer Free pozwala tylko ręcznie wybrać lokalizację, pod którą chcemy być zamaskowani. Aby uzyskać dostęp do dodatkowych możliwości, m.in. dodawania lokalizacji do ulubionych, przeglądania historii oraz uruchamiania programu od razu po włączeniu urządzenia, należy kupić wersję Pro. Jej cena to ok. 8 zł.

Aby skorzystać z aplikacji, wcześniej należy wykonać następujące czynności:

  • wejść w Ustawienia na urządzeniu z Androidem, następnie w Informacje o telefonie/tablecie i kilkakrotnie kliknąć w pole „Numer kompilacji”, aż włączy się dostęp do opcji programistycznych
  • w opcjach programisty zaznaczyć pole „Pozorowanie lokalizacji”

Do poprawnego działania programu trzeba też zmienić ustawienia lokalizacji w smartfonie lub tablecie, wybierając opcję „Tylko GPS”. Te kroki są konieczne, aby aplikacja Fake Location Spoofer Free mogła wykonać zadania, których od niej oczekujemy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.