Faktura Small Business HANDEL Faktura Small Business HANDEL 2.1.35.0

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Faktura Small Business HANDEL to łatwy w obsłudze program handlowo-magazynowy, stworzony przez firmę MEGA-TECH z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach prowadzących prosty magazyn.

Podobnie jak podstawowa wersja Faktura Small Business oprogramowanie pozwala na sprawne i wygodne wystawianie różnego rodzaju dokumentów sprzedaży (faktury, faktury pro-forma, faktury zaliczkowe, paragony fiskalne itp.) oraz prowadzenie kartoteki kontrahentów i towarów/usług. Dzięki modułowi magazynu możemy na bieżąco monitorować stan towarów na magazynie, a także wystawiać takie dokumenty jak PZ, WZ, PW, RW i MM.

W programie nie zabrakło także opcji ewidencjonowania wszelakiego rodzaju zakupów, zarządzania kasą i przygotowywania dokumentów KP, KW, BP oraz BW, generowania ofert i zamówień dla poszczególnych klientów, a także wygodnego eksportu zgromadzonych danych do formatu Excel lub Word. Na uwagę zasługuje moduł zestawień i analiz, służący do ewidencji sprzedaży VAT, różnego rodzaju analiz sprzedaży wybranych towarów, najlepszych/najgorszych klientów, sporządzania raportów należności i zobowiązań czy obrotów magazynowych za wybrany okres.

Atutem Faktura Small Business HANDEL jest możliwość stworzenia własnego szablonu zamówienia i faktury, dzięki czemu wydrukowany przez nas dokument może wyglądać dokładnie tak jak potrzebujemy. Program z powodzeniem wykorzystywany może być na pojedynczych stacjach roboczych, jak również wielu komputerach pracujących w obrębie sieci lokalnej (do przechowywania danych służy baza MySQL). Wśród obsługiwanych drukarek fiskalnych znajdziemy urządzenia firm ELZAB, Innova oraz PosNet.

Obsługiwane dokumenty sprzedaży

 1. Faktura
 2. Faktura pro-forma
 3. Paragon fiskalny
 4. Faktura zaliczkowa
 5. Faktura końcowa
 6. Faktura metoda kasowa
 7. Faktura marża
 8. Faktura złom
 9. Faktura korekta
 10. Faktura uproszczoną
 11. Refaktura

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomoc techniczna, prosty
nie ma
ocena użytkownika
14.06.2017 12:26 • Recenzja do wersji 2.1.23.7

Witam,
korzystam z niego i jestem mega zadowolona, podłączenie kilku stanowisk w wersję sieciową było bardzo proste, a niesamowite jest to że korzystanie z niej bardzo ułatwia mi prace w firmie i skraca czas poświęcony na fakturowanie i wysyłanie faktur do klientów. Jak podłączyć macie tutaj: https://www.mega-tech.com.pl/program-do-faktur-online/

łatwość, wygląd ogólny, praca z tym programem
bark
ocena użytkownika
05.12.2016 10:56 • Recenzja do wersji 2.1.18.0

Złożyłam z mężem firmę w 2010 roku. Po poszukiwaniach dobrego programu do fakturowania, wybraliśmy ten. Program przez te lata sprawdza się doskonale. Kilka razy miałam problem z wystawieniem dokumentu ale zadzwoniłam do Nich i pomogli. Cena zakupu jak i cena aktualizacji wydają mi się dobre jak za taki program i pomoc. Można wystawić fakturę w języku obcym i w obcej walucie. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Pozdrawiam.