r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Faktura VAT 2018 PRO 18.1.16

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Faktura VAT 2017 PRO to rozbudowany program do fakturowania z opcją obsługi magazynu i małej księgowości, a także CRM, kalendarza i organizera. Dodatkowo oferuje on również integrację z najpopularniejszymi sklepami: Allegro, osCommerce, Prestashop, Magento, VirtueMart.

Aplikacja w tej wersji jest najbogatszą w ofercie producenta i poza podstawową funkcją fakturowania obejmuje zestaw wielu przydatnych narzędzi do kompleksowej obsługi firmy. Znajdziemy wśród nich m.in. opcje zarządzania magazynem, kasami i przelewami, obsługę księgowości (drukowanie KPiR i deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-7D, PIT-5, prowadzenie kilometrówki i obsługi składek ZUS), moduł CRM, kalendarza i organizera, a także integrację z tzw. pasażami handlowymi.

Faktura VAT 2017 PRO daje użytkownikowi możliwość weryfikowania dokumentów przed ich wydrukiem (sprawdzenie poprawności numerów kont, NIP, REGON itd.), stosowanie własnej numeracji dokumentów i słowników, bilansowanie sprzedaży i zakupów, tworzenie raportów kasowych, a także stosowanie własnych szablonów faktur. Atutem jest możliwość eksportu danych do popularnych formatów PDF, HTML, JPG, XML, wysyłka dokumentów mailem oraz funkcja adresowania/wysyłki dokumentów i seryjnej korespondencji mailowej. W tej wersji aplikacja dysponuje m.in. funkcją seryjnego druku dokumentów i obsługi faktur abonamentowych.

Co istotne, program obsługiwany może być zdalnie poprzez Internet lub sieć lokalną. Współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, drukarkami fiskalnymi POSNET, THERMAL oraz NOVITUS, QUATRO, DELIO lub VIVO, a także kasami ELZAB i POSNET. Nie zabrakło również opcji kopii bezpieczeństwa, pozwalającej w wygodny sposób archiwizować zgromadzone w programie dane i wsparcia dla internetowych dysków Google Drive i OneDrive.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 31 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 21.03.2017 16:11

Szczgolnie rozbudowany to on nie jest ale w sumie jakis czas mi wystarczal. Mialem tylko jakis tam problem z drukarka starsza, aby podlaczyc.. niestety. No ale juz nie wazne, ten program zonie ogolnie zostawilem. Ja teraz probuje sil na systim.pl - wydaje sie chyba nieco bardziej rozbudowany i dla mnie idealnie podpasowal poki co.

  #5 18.01.2017 11:06

Walczę z tym programem od 2008 r. i w tym roku koniec aktualizacji. Kontakt z producentem beznadziejny. Nie reagują na moje uwagi co do błędów, np."
- wstawiamy zdjęcie do towaru i automatycznie jest *.bmp, należy za każdym razem ręcznie przejść na *.jpg
no i program nie pamięta ścieżki do zdjęć za każdym razem trzeba szukać plików
- jak cofniemy się do edycji starej faktury z poprzedniego miesiąca to nowa faktura zaczyna numerować się od 1 a mamy już np. 25 numer. W preferencjach programu jest 26 a numeruje od 1 - PORAŻKA

Na osłodę nie jest to beznadziejny program i nawet fajny w obsłudze ale błędy i brak normalnego kontaktu z producentem przekreśla go całkowicie.

  #4 04.12.2016 22:15

Nie wiem czy się zmieniło ale nie chcę mi się juz tego sprawdzać, po moich wcześniejszych przygodach z tym softem i próbą kontaktu z nimi.
Po wielkiej porażce w 2013r przesiadłem sie na aplikacje online Afaktury i nie zamierzam tego zmieniać, zajrzałem z ciekawości co nowego przygotowali, ciekawe czy obecni userzy nadal maja taki problem z kontaktowaniem się z producentem.

  #3 03.12.2016 22:50

Co to ma zwiazanego z allegro? http://i-szablon.pl/

  #2 01.12.2016 08:40

Moim zdaniem teraz najlepiej sprawdzają się rozwiązania w chmurze, coś dzięki czemu nie muszę pamiętać o backupach, aktualizacjach i innych problemach, my przesiedliśmy się Faktura VAT PRO na entisa (http://entis.io), tani, prosty w obsłudze.

WODZU   20 #1 30.11.2016 11:08

Mam nadzieję, że coś zmieniło się w tym programie, bo gdy kilka lat temu używałem go, zawierał masę błędów. Zgłaszanie ich skutkowało naprawą i tworzeniem nowych, w innych miejscach programu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.