Faktura VAT 2018 PRO 18.1.28

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Faktura VAT 2017 PRO to rozbudowany program do fakturowania z opcją obsługi magazynu i małej księgowości, a także CRM, kalendarza i organizera. Dodatkowo oferuje on również integrację z najpopularniejszymi sklepami: Allegro, osCommerce, Prestashop, Magento, VirtueMart.

Aplikacja w tej wersji jest najbogatszą w ofercie producenta i poza podstawową funkcją fakturowania obejmuje zestaw wielu przydatnych narzędzi do kompleksowej obsługi firmy. Znajdziemy wśród nich m.in. opcje zarządzania magazynem, kasami i przelewami, obsługę księgowości (drukowanie KPiR i deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-7D, PIT-5, prowadzenie kilometrówki i obsługi składek ZUS), moduł CRM, kalendarza i organizera, a także integrację z tzw. pasażami handlowymi.

Faktura VAT 2017 PRO daje użytkownikowi możliwość weryfikowania dokumentów przed ich wydrukiem (sprawdzenie poprawności numerów kont, NIP, REGON itd.), stosowanie własnej numeracji dokumentów i słowników, bilansowanie sprzedaży i zakupów, tworzenie raportów kasowych, a także stosowanie własnych szablonów faktur. Atutem jest możliwość eksportu danych do popularnych formatów PDF, HTML, JPG, XML, wysyłka dokumentów mailem oraz funkcja adresowania/wysyłki dokumentów i seryjnej korespondencji mailowej. W tej wersji aplikacja dysponuje m.in. funkcją seryjnego druku dokumentów i obsługi faktur abonamentowych.

Co istotne, program obsługiwany może być zdalnie poprzez Internet lub sieć lokalną. Współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, drukarkami fiskalnymi POSNET, THERMAL oraz NOVITUS, QUATRO, DELIO lub VIVO, a także kasami ELZAB i POSNET. Nie zabrakło również opcji kopii bezpieczeństwa, pozwalającej w wygodny sposób archiwizować zgromadzone w programie dane i wsparcia dla internetowych dysków Google Drive i OneDrive.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 31 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 21.03.2017 16:11

Szczgolnie rozbudowany to on nie jest ale w sumie jakis czas mi wystarczal. Mialem tylko jakis tam problem z drukarka starsza, aby podlaczyc.. niestety. No ale juz nie wazne, ten program zonie ogolnie zostawilem. Ja teraz probuje sil na systim.pl - wydaje sie chyba nieco bardziej rozbudowany i dla mnie idealnie podpasowal poki co.

  #5 18.01.2017 11:06

Walczę z tym programem od 2008 r. i w tym roku koniec aktualizacji. Kontakt z producentem beznadziejny. Nie reagują na moje uwagi co do błędów, np."
- wstawiamy zdjęcie do towaru i automatycznie jest *.bmp, należy za każdym razem ręcznie przejść na *.jpg
no i program nie pamięta ścieżki do zdjęć za każdym razem trzeba szukać plików
- jak cofniemy się do edycji starej faktury z poprzedniego miesiąca to nowa faktura zaczyna numerować się od 1 a mamy już np. 25 numer. W preferencjach programu jest 26 a numeruje od 1 - PORAŻKA

Na osłodę nie jest to beznadziejny program i nawet fajny w obsłudze ale błędy i brak normalnego kontaktu z producentem przekreśla go całkowicie.

  #4 04.12.2016 22:15

Nie wiem czy się zmieniło ale nie chcę mi się juz tego sprawdzać, po moich wcześniejszych przygodach z tym softem i próbą kontaktu z nimi.
Po wielkiej porażce w 2013r przesiadłem sie na aplikacje online Afaktury i nie zamierzam tego zmieniać, zajrzałem z ciekawości co nowego przygotowali, ciekawe czy obecni userzy nadal maja taki problem z kontaktowaniem się z producentem.

  #3 03.12.2016 22:50

Co to ma zwiazanego z allegro? http://i-szablon.pl/

  #2 01.12.2016 08:40

Moim zdaniem teraz najlepiej sprawdzają się rozwiązania w chmurze, coś dzięki czemu nie muszę pamiętać o backupach, aktualizacjach i innych problemach, my przesiedliśmy się Faktura VAT PRO na entisa (http://entis.io), tani, prosty w obsłudze.

WODZU   20 #1 30.11.2016 11:08

Mam nadzieję, że coś zmieniło się w tym programie, bo gdy kilka lat temu używałem go, zawierał masę błędów. Zgłaszanie ich skutkowało naprawą i tworzeniem nowych, w innych miejscach programu.