Faktura VAT 2018 START 18.1.28

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Faktura VAT 2017 START to prosty program do fakturowania dla małych i średnich firm, umożliwiający wystawianie takich dokumentów sprzedażowych jak faktury VAT, paragony, rachunki, korekty bądź zamówienia.

Aplikacja wyposażona została w zestaw podstawowych narzędzi, które pozwalają w znaczący sposób usprawnić funkcjonowanie niewielkiego przedsiębiorstwa. Poza obsługą wszelakiego rodzaju dokumentów sprzedażowych umożliwia ona obsługę kas i przelewów, zarządzanie listą kontrahentów i oferowanych towarów, tworzenie cenników, ewidencjonowanie podatku VAT oraz generowanie różnorakich raportów sprzedaży itp.

Faktura VAT 2017 START daje użytkownikowi możliwość weryfikowania dokumentów przed ich wydrukiem (sprawdzenie poprawności numerów kont, NIP, REGON itd.), stosowanie własnej numeracji dokumentów i słowników, bilansowanie sprzedaży i zakupów, tworzenie raportów kasowych, a także stosowanie własnych szablonów faktur. Atutem jest możliwość eksportu danych do popularnych formatów PDF, HTML, JPG, XML oraz wysyłka dokumentów mailem.

Co istotne, program obsługiwany może być zdalnie poprzez Internet lub sieć lokalną. Współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, drukarkami fiskalnymi POSNET, THERMAL oraz NOVITUS, QUATRO, DELIO lub VIVO, a także kasami ELZAB i POSNET. Nie zabrakło również opcji kopii bezpieczeństwa, pozwalającej w wygodny sposób archiwizować zgromadzone w programie dane.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 31 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 06.09.2018 16:25

w samym działaniu na testach jest ok ten program, nie wiem jednak jak sie zachowuje w przypadku dluzszego uzytkowania albo kontaktu z pomoca techniczna (bo jak wynika z ponizszego komentarza kolegi Adama to bywa roznie). Osobiscie program mi sie podoba, ale jezeli chodzi o obsluge techniczna to bardzo polecam http://www.systim.pl bo program tez super, a obsluga jeszcze lepsza - dla niektorych to moze byc znaczacy plus.

  #1 23.06.2018 17:37

Nie będę się rozpisywał na temat jakości programu tej firmy.
Natomiast jeżeli chodzi o obsługę, to jedna wielka porażka.
Zgłaszając problem z funkcjonowaniem programu usłyszysz jedynie "proszę kupić aktualizację" mimo, iż program obięty jest jeszcze okresem licencyjnym.
Zamiast być wdzięcznym, że klient dostrzegł błędy w opragromowaniu, to chcą jeszcze od niego wyłudzić dodatkowe pieniądze.
Z korespondencji prowadzonej z tą firmą można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z niepoważnym, żeby nie powiedzieć jeszcze niedojrzałym gościem.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM.