FakturaLight FakturaLight 16.0

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

FakturaLight to bardzo prosta w obsłudze aplikacja do fakturowania, która umożliwia wystawianie typowych dokumentów sprzedażowych zgodnych z obowiązującymi przepisami. Dostępna jest ona w formie jednostanowiskowej lub sieciowej dla systemów operacyjnych Windows oraz Mac OS.

Program umożliwia wystawianie wszelakiego rodzajów dokumentów sprzedażowych (faktura VAT, Proforma, marża, MK, zaliczkowa i końcowa, korekta), w tym faktur walutowych i w języku angielskim. Obsługuje Jednolity Plik Kontrolny (JPK), pozwala automatycznie pobierać kursy walut z NBP oraz dane kontrahentów z GUS, obsługiwać zamówienia i prowadzić kartotekę produktów z możliwością ustalania m.in. waluty i rabatów procentowych oraz kwotowych.

FakturaLight posiada możliwość definiowania dowolnej numeracji faktur, zarówno miesięcznej jak i rocznej, stosowania dowolnej metoda liczenia podatku VAT: od ceny netto, brutto, dla każdej pozycji na fakturze osobno, a także wyboru metod płatności wraz z ustalaniem domyślnego terminu płatności (w dniach) dla każdej z nich.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!