r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Faktury Express 7 za darmo dla Czytelników portalu

Strona główna Aktualności

Firma Polpress udostępniła po raz kolejny specjalnie przygotowaną, bezpłatną wersję popularnego programu do fakturowania — Faktury Express 7.

Faktury Express 7.40 to prosty w obsłudze ale rozbudowany program do fakturowania. Umożliwia wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów tj. faktur VAT, VAT MP, VAT RR, eksportowych, pro-forma, duplikatów, korekt z możliwością definiowania ich wyglądu. Oprócz polskiej waluty obsługiwane jest także EUR i USD. Program umożliwia prowadzenie rejestru sprzedaży, wystawionych faktur, kontrahentów, towarów a nawet sprzedawców (jedna licencja programu pozwala na wystawianie dokumentów przez kilka firm). W programie zawarto też kilka pomocnych funkcji: moduł kasowy (z opcją wydawania reszty), moduł wydruku przelewów (automatycznie do faktury ale również do ZUS i US), a także obsługę kodów kreskowych towarów.

W siódmej wersji aplikacji pojawił się nowy moduł podatkowej książka przychodów i rozchodów (PKPiR), możliwość pracy na kartach, archiwum wpłat KP, nowy system kontroli wpłat za faktury - rozliczenia wystawionych faktur oraz możliwość bezpośredniego drukowania plików do formatu PDF. Faktury Express 7 oferują również funkcję automatycznej archiwizacji danych, które będą zapisywane do wskazanego katalogu o wybranej częstotliwości dziennej, tygodniowej lub miesięcznej.

r   e   k   l   a   m   a

Przy tej okazji warto wspomnieć, że nasi Czytelnicy mogą skorzystać z rabatu 10% na wszystkie programy firmy Polpress udając się do oficjalnego sklepu producenta. Kod rabatowy upoważniający do zniżki to: X15T-1372-R1E2. Z promocji można skorzystać do końca 2015 roku.

Specjalną edycję programu Faktury Express 7 można znaleźć w dziale PROGRAMY -> Firma -> Programy do fakturowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.