Faktury Express 20% taniej! - promocja CRO

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się promocja na najnowszą, 5. wersję programu Faktury Express.

Od dzisiaj do 31 grudnia można nabyć licencję na program z 20% rabatem tj. w cenie 119 zł netto (ok. 145 zł brutto) za 1 szt. Ponadto, przy zakupach internetowych obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia). Dodatkowo w ramach promocji, przy zakupie Faktur Express dołączany jest bezpłatnie inny program tego samego producenta - Przelewy Flesz.

Faktury Express to prosty w obsłudze ale rozbudowany program do fakturowania. Umożliwia wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów tj. faktur VAT, VAT MP, VAT RR, eksportowych, pro-forma, duplikatów, korekt z możliwością definiowania ich wyglądu. Oprócz polskiej waluty obsługiwane jest także EUR i USD. Program umożliwia prowadzenie rejestru sprzedaży, wystawionych faktur, kontrahentów, towarów a nawet sprzedawców (jedna licencja programu pozwala na wystawianie dokumentów przez kilka firm). W programie zawarto też kilka pomocnych funkcji: moduł kasowy (z opcją wydawania reszty), moduł wydruku przelewów (automatycznie do faktury ale również do ZUS i US), a także obsługę kodów kreskowych towarów. Niedogodnością może być brak obsługi urządzeń fiskalnych.

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Programy do fakturowania

© dobreprogramy
s