r   e   k   l   a   m   a
reklama

Faktury Express - za darmo dla Czytelników vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Polpress.pl udostępniła dla Czytelników naszego vortalu specjalną, bezpłatną wersję popularnego programu Faktury Express w wersji 5.94.

Faktury Express 5 to prosty w obsłudze ale rozbudowany program do fakturowania. Umożliwia wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów tj. faktur VAT, VAT MP, VAT RR, eksportowych, pro-forma, duplikatów, korekt z możliwością definiowania ich wyglądu. Oprócz polskiej waluty obsługiwane jest także EUR i USD. Program umożliwia prowadzenie rejestru sprzedaży, wystawionych faktur, kontrahentów, towarów a nawet sprzedawców (jedna licencja programu pozwala na wystawianie dokumentów przez kilka firm). W programie zawarto też kilka pomocnych funkcji: moduł kasowy (z opcją wydawania reszty), moduł wydruku przelewów (automatycznie do faktury ale również do ZUS i US), a także obsługę kodów kreskowych towarów. Niedogodnością może być brak obsługi urządzeń fiskalnych.

Warto dodać, że na rynku obecna jest już 6 wersja programu, oparta na nowej bazie danych - Firebird ("piątka" działa w oparciu o Borland Database Engine). Wersja 6 rozbudowana jest o grupy kontrahentów, towarów, paragony, automatyczne wyliczanie ilości towaru, faktury zaliczkowe, faktury VAT marża, kursy walut z NBP, a także drukowanie kopert. Koszt licencji wersji 6 to 149 zł netto.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnego programu do nauki języka angielskiego Angielski At Once!, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, aplikacji do tworzenia galerii fotograficznych Ashampoo Photo Commander, programu do audytu oprogramowania i zarządzania zasobami IT PCinfo MagicEYE (z licencją na 10 stanowisk), a także 90-dniowe wersje programu antywirusowego Norton AntiVirus 2008 PL i pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2008 PL. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

Bezpłatną wersję programu Faktury Express można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Programy do fakturowania

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii