Faktury ifirma.pl Faktury ifirma.pl

Strona główna Windows Phone Firma
Pobierz program
lub zeskanuj:

Faktury ifirma.pl to aplikacja służąca do wystawiania faktur oraz zarządzania nimi, przeznaczona dla klientów serwisu ifirma.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, wcześniej należy zarejestrować urządzenie, na którym zamierzamy używać programu. Można to zrobić na stronie internetowej ifirma.pl, przechodząc do sekcji Narzędzia, następnie Aplikacje Mobilne i Dodaj Urządzenie. W tym miejscu wygenerujemy kod QR, który należy zeskanować smartfonem i korzystając z czytnika kodów wbudowanego w program Faktury ifirma.pl. Po wykonaniu rejestracji, należy się zalogować do konta w usłudze iFirma.pl.

Korzystając z aplikacji, możemy za jej pomocą wystawiać faktury i zarządzać nimi. Możliwe jest też wystawianie faktur proforma. Faktury możemy zapisać w formacie PDF, a także wysłać je: e-mailem lub pocztą tradycyjną. Aplikacja mobilna oferuje też informacje o firmowych rachunkach, m.in. o terminach płatności i kwotach do uregulowania.

Program Faktury ifirma.pl pozwala też przejrzeć firmowy kalendarz, utworzony wcześniej w systemie CRM w przeglądarkowej wersji usługi. Możliwe jest również dodawanie oraz wyszukiwanie towarów, przeglądanie bazy firm w zbiorach danych GUS, a także archiwizacja prowadzonej dokumentacji firmowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!