r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

++FakturySQL 9.0.0

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

++FakturySQL to rozbudowany, a zarazem bardzo prosty w obsłudze program do fakturowania kierowany do płatników VAT, jak również podmiotów z niego zwolnionych.

Galeria programu

Umożliwia wygodne ewidencjonowanie sprzedaży, pozwalając przedsiębiorcy na wystawiane faktur VAT, faktur uproszczonych, faktur pro-forma, marża a także faktur zaliczkowych, końcowych, korygujących oraz rachunków i paragonów. Aplikacja pozwala na obsługę faktur w walutach obcych, a baza kursów walut jest samoczynnie aktualizowana przez program na podstawie danych udostępnianych przez NBP. Ponadto ++FakturySQL wyposażony jest dodatkowo w funkcje sprawdzające poprawność numerów NIP, REGON, PESEL oraz kont bankowych IBAN.

Aplikacja pozwala na wydruk wystawionych dokumentów sprzedażowych - w tym wydruk zbiorczy np. na koniec miesiąca, a także automatycznie przygotowuje polecenia przelewów bankowych i umożliwia zapis faktur do plików PDF. W programie ++FakturySQL nie zabrakło także funkcji kartoteki kontrahentów, towarów i usług oraz modułu statystyk i raportów, dających możliwość kompleksowej analizy prowadzonej działalności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 06.11.2017 09:45

@nononon (niezalogowany): ++Faktury faktycznie sprawdzałem - program ok. Ale dzisiaj idzie wszystko w online. Ja używam ich nowego produktu http://intaxo.pl
kaktury i księgowość no i jeszcze prosty program magazynowe + aplikacja na androida

  #1 20.10.2017 13:26

Taki podstawowym program z najważniejszymi opcjami, naprawdę spoko jest. Wiadomo, że jak ktoś chce coś więcej niż tylko zwykłe fakturowanie, to będzie dla niego za mało, ale tak to jest wystarczający. Ja do innych czynności używam http://www.m-faktury.pl , ale na stacjonarnym programie moja żona woli wystawiać faktury, więc korzysta z tego powyżej i też jest dobrze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.