++FakturySQL ++FakturySQL 9.0.0

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

++FakturySQL to rozbudowany, a zarazem bardzo prosty w obsłudze program do fakturowania kierowany do płatników VAT, jak również podmiotów z niego zwolnionych.

Umożliwia wygodne ewidencjonowanie sprzedaży, pozwalając przedsiębiorcy na wystawiane faktur VAT, faktur uproszczonych, faktur pro-forma, marża a także faktur zaliczkowych, końcowych, korygujących oraz rachunków i paragonów. Aplikacja pozwala na obsługę faktur w walutach obcych, a baza kursów walut jest samoczynnie aktualizowana przez program na podstawie danych udostępnianych przez NBP. Ponadto ++FakturySQL wyposażony jest dodatkowo w funkcje sprawdzające poprawność numerów NIP, REGON, PESEL oraz kont bankowych IBAN.

Aplikacja pozwala na wydruk wystawionych dokumentów sprzedażowych - w tym wydruk zbiorczy np. na koniec miesiąca, a także automatycznie przygotowuje polecenia przelewów bankowych i umożliwia zapis faktur do plików PDF. W programie ++FakturySQL nie zabrakło także funkcji kartoteki kontrahentów, towarów i usług oraz modułu statystyk i raportów, dających możliwość kompleksowej analizy prowadzonej działalności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!