r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fallen City 1.0

Strona główna Windows Gry Dla dzieci
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fallen City to sympatyczna gra edukacyjna z elementami strategii oraz łamigłówki. Powstała, aby uzmysłowić ludziom, że nie zawsze warto gonić za marzeniami i wizją łatwego zarobku, a czasem lepiej zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć dookoła i zrobić coś dla otoczenia. Graczowi przyjdzie działać w zrujnowanym mieście zamieszkałym przez różnokolorowych mieszkańców.

Główny cel zabawy to oczyszczenie i odbudowanie najważniejszego budynku w danej dzielnicy, tak by móc przejść do kolejnej. Dodatkowe zamiatanie ulic oraz odrestaurowywanie innych budowli zwiększa znacząco nasz dorobek punktowy, więc również warto się tym zainteresować.

r   e   k   l   a   m   a

Niejednokrotnie, aby dotrzeć do końca mapy trzeba pokonać po drodze jakąś przeszkodę wymagającą posiadania odpowiedniej zdolności. Można je pozyskać poprzez odkurzanie specjalnie oznaczonych pól na planszy lub odnawiając określony budynek i zaprzęgając do pracy w nim wymaganą ilość ludków konkretnej barwy.

W zrujnowanym mieście mieszkańcy się nudzą, więc by skłonić ich do współpracy przyjdzie nam ich zabawiać, chociażby grą na gitarze. Wypada potem też dbać o ich samopoczucie, by znudzeni gdzieś nie posnęli. W dalszej części rozgrywki napotkamy rozwalających wszystko dookoła rozczarowanych życiem osiłków. Tym pomoże tylko kawa z naprędce oczyszczonej kawiarenki.

Produkcja oferuje miłą dla oka grafikę i przyjemną muzykę, a bawiąc skłania równocześnie do zastanowienia się nad tym jak funkcjonują metropolie, a także z jakimi problemami przychodzi im na co dzień się borykać.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fallen City na weekend

3
ROZRYWKA 23.08.2013 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Fallen City - sympatyczną grę edukacyjną z elementami strategii oraz łamigłówki. Powstała, aby uzmysłowić ludziom, że nie zawsze warto gonić za marzeniami i wizją łatwego zarobku, a czasem lepiej zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć dookoła i zrobić coś dla otoczenia. Graczowi przyjdzie działać w zrujnowanym mieście zamieszkałym przez różnokolorowych mieszkańców. Główny cel zabawy to oczyszczenie i odbudowanie najważniejszego budynku w danej dzielnicy, tak by móc przejść do kolejnej. Dodatkowe zamiatanie ulic oraz odrestaurowywanie innych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 16.04.2016 12:24

Graficznie może i nie jest najgorzej ale nie wiem czy jakieś dzieci ta gra może zachęcić.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.