reklama

Fallout CHAT pomoże stworzyć wiadomości dla fanów Fallouta

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Do sklepów mobilnych trafiła właśnie kolejna aplikacja od Bethesdy, która ma nam umilić oczekiwanie na zbliżającą się premiera Fallouta 4. W przeciwieństwie do Fallout Shelter nie jest to jednak gra, a coś na kształt specjalnej klawiatury.

Forma różni się w zależności od systemu. W przypadku iOS otrzymamy dodatkową klawiaturę, którą musimy aktywować w ustawieniach systemu (o tym jak tego dokonać poinstruuje nas aplikacja). Posiadacze urządzeń z systemem Android otrzymają za to oddzielną aplikację, w skład której będzie wchodziła wspomniana wcześniej klawiatura.

Ta dzieli się na trzy panele. Pierwszy pozwala na wprowadzenie tekstu. Niestety choć przyciski wyglądają klimatycznie, nie są zbyt wygodne. Drugi zawiera kolekcję grafik z gry, a trzeci zbiór krótkich animacji gif. Za ich pomocą tworzymy grafikę, którą następnie wklejamy do wiadomości, bądź też udostępniamy do wybranej aplikacji (w zależności od systemu).

Fallout CHAT dostępny jest za darmo dla urządzeń z iOS i Androidem. Obie wersje posiadają w pełni przetłumaczony interfejs.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama