r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fallout Fixt 0.81alpha

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gra RPG Fallout to pozycja kultowa, ale przestarzała technicznie. Wielu ma ją wciąż w swojej kolekcji, ale ochota na odświeżenie wspomnień przechodzi w momencie, kiedy trzeba walczyć z uruchomieniem tytułu pod Windowsem. Nie każdemu chce się też kupować projekt na nowo, byle pozyskać połataną wersję, skoro i tak ma dzieło w swej kolekcji. Jak zwykle z pomocą przychodzą fani, a konkretnie wielki pakiet Fallout Fixt.

Pełna wersja paczki obejmuje tysiące poprawek oraz drobnych zmian, które podciągają hit sprzed lat do dzisiejszych standardów. Zawiera też najpopularniejsze modyfikacje oryginału, czyniące go lepszym lub bardziej sensownym w niektórych przypadkach. Dlatego właśnie projekt Fixt należy zainstalować przed rozpoczęciem kolejnej przygody. Zapisane stany gier z czystej wersji nie będą kompatybilne z usprawnioną. Paczka zawiera elementy umożliwiające korzystanie z wyższych rozdzielczości ekranu.

r   e   k   l   a   m   a

Osoby odpowiedzialne za Fallout Fixt zdawały sobie sprawę, że nie każdy będzie chciał skorzystać z wszystkiego, co oferują, dlatego w trakcie instalacji dostępnych jest kilka opcji. Pierwsza, dla purystów, dodaje tylko łatki stworzone na przestrzeni lat. Kolejna dokłada do tego kilka wybranych dodatkowych zmian odmieniających grę, ostatnia zaś to zaaplikowanie całej dostępnej nowej zawartości. Dla dociekliwych jest ponadto opcja wybrania sobie, co konkretnie się zainstaluje. Tak dopasujecie produkt do potrzeb.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będą pliki oryginalnego Fallouta, do których należy dograc zestaw opisywanych poprawek. Twórcy pakietu Fixt nie zalecają również instalowaniu gry w domyślnym katalogu na dysku C z uwagi na problemy z kontrolą konta użytkownika.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Stare lepsze: fani odtwarzają pierwszego Fallouta na silniku 3D nowszej części

27
ROZRYWKA 27.11.2015 | Tomasz Wrzesień

Przy okazji recenzji Fallouta 4, który mocno odchodzi od założeń pierwowzoru, dało się zauważyć dwie postawy, jeżeli o rolę marki w obecnym świecie chodzi. Jedni chcieliby powrotu do rozgrywki turowej w rzucie izometrycznym, inni zastanawiają się zaś, jak by to było zrobić przeróbkę oryginału na silniku 3D. Za kilka miesięcy poznamy odpowiedź na to drugie pytanie, bowiem fani już pracują nad odtworzeniem niezapomnianej gry. Grupka zapaleńców obrała sobie podstawową komputerową wersję Fallout: New Vegas za platformę dla ambitnego projektu. W tej chwili tytuł można za niewielkie pieniądze…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Battlegrim   8 #1 27.11.2015 11:34

Czy Fixt jest w PL?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.