Fallout Fixt 0.81alpha

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gra RPG Fallout to pozycja kultowa, ale przestarzała technicznie. Wielu ma ją wciąż w swojej kolekcji, ale ochota na odświeżenie wspomnień przechodzi w momencie, kiedy trzeba walczyć z uruchomieniem tytułu pod Windowsem. Nie każdemu chce się też kupować projekt na nowo, byle pozyskać połataną wersję, skoro i tak ma dzieło w swej kolekcji. Jak zwykle z pomocą przychodzą fani, a konkretnie wielki pakiet Fallout Fixt.

Pełna wersja paczki obejmuje tysiące poprawek oraz drobnych zmian, które podciągają hit sprzed lat do dzisiejszych standardów. Zawiera też najpopularniejsze modyfikacje oryginału, czyniące go lepszym lub bardziej sensownym w niektórych przypadkach. Dlatego właśnie projekt Fixt należy zainstalować przed rozpoczęciem kolejnej przygody. Zapisane stany gier z czystej wersji nie będą kompatybilne z usprawnioną. Paczka zawiera elementy umożliwiające korzystanie z wyższych rozdzielczości ekranu.

Osoby odpowiedzialne za Fallout Fixt zdawały sobie sprawę, że nie każdy będzie chciał skorzystać z wszystkiego, co oferują, dlatego w trakcie instalacji dostępnych jest kilka opcji. Pierwsza, dla purystów, dodaje tylko łatki stworzone na przestrzeni lat. Kolejna dokłada do tego kilka wybranych dodatkowych zmian odmieniających grę, ostatnia zaś to zaaplikowanie całej dostępnej nowej zawartości. Dla dociekliwych jest ponadto opcja wybrania sobie, co konkretnie się zainstaluje. Tak dopasujecie produkt do potrzeb.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będą pliki oryginalnego Fallouta, do których należy dograc zestaw opisywanych poprawek. Twórcy pakietu Fixt nie zalecają również instalowaniu gry w domyślnym katalogu na dysku C z uwagi na problemy z kontrolą konta użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!