r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fallout Pip-Boy

Strona główna Windows Phone Gry

Fallout Pip-Boy zamieni nasze urządzenie z systemem Windows Phone w kultowego Pip-Boya znanego z serii gier Fallout.

Galeria programu

Aplikacja powstała jako dodatek do gry Fallout 4. Logując się na swoje konto możemy z poziomu naszego urządzenia mieć dostęp do statystyk postaci, mapy a nawet mini gier. Wszystko utrzymano w oprawie i klimacie oryginalnego Pip-Boya.

Aby sprawdzić działanie aplikacji przed zakupem gry można skorzystać z trybu demo, który prezentuje wszystkie dostępne w niej opcje. Dodatkowo Fallout Pip-Boy posiada dwa tryby działania. Jeden z nich jest dostosowany do specjalnej nakładki, dostępnej w kolekcjonerskim wydaniu gry. Dzięki niej tak jak bohaterowie serii Fallout Pip-Boya możemy nosić na swoim nadgarstku.

Fallout Pip-Boy to bardzo ciekawe uzupełnienie głównej gry. Dobrze wykonane i utrzymane w duchu całej serii. Obowiązkowa pozycja dla fanów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mimo błędów, Fallouta 4 pokochały miliony. Przestarzała technicznie gra tak wciąga

80
ROZRYWKA 16.11.2015 | Tomasz Wrzesień

Zeszłotygodniowa premiera gry Fallout 4 zbiera swoje żniwo. Niewyspanie to nie oznaka jesiennego zmęczenia, a dni wolne w pracy nie wynikają wcale z grypy, lecz szybciej napromieniowania z przesiadywania przed monitorem lub telewizorem. Bethesda pochwaliła się, że by sprostać zapotrzebowaniu rynkowemu na tytuł przygotowała ponad 12 milionów egzemplarzy gry o wartości przeszło 750 milionów dolarów. Według wydawcy dzieło pobiło ponadto rekord zamówień przedpremierowych. Na razie to jednak takie chwalenie się na zapas. Nie wspomina się bowiem o poziomie faktycznej sprzedaży, nie ma też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.