r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fallout Shelter 1.13.7

Strona główna iOS Gry Strategiczne

Fallout Shelter to mobilna gra umiejscowiona w świecie popularnej serii gier RPG Fallout. Pozwala na stworzenie i rozwijanie własnego schronu, co przybliża ją do gatunku prostych gier ekonomicznych.

W klimat serii wprowadza nas odpowiednio przygotowane menu. Przygodę z gra rozpoczynamy od nazwania swojej krypty nadając jej numer. Fallout Shelter pozwala na posiadanie kilku krypt, każda jako oddzielna gra. Tradycyjnie na początku czeka nas także krótki poradnik tłumaczący podstawowe założenia i zależności.

Trzon zabawy polega na odpowiedniej rozbudowie krypty o wybrane segmenty, dopasowanie ludzi do pracy oraz kontroli współczynników energii, jedzenia i wody. Przekładają się one na ogólne zadowolenia mieszkańców krypty. Z czasem, przy odpowiedniej pracy uzyskamy dodatkowe środki, za które możemy dokonać ulepszeń, a także poszerzać naszą kryptę.

Gra pozwala wygodnie przełączać się pomiędzy widokiem ogólnym, w którym widzimy całą naszą kryptę, a poszczególnymi jej pomieszczeniami. W śledzeniu wszystkich mieszkańców oraz ich ról pomaga specjalne menu. Mieszkańcy posiadają swoje własne statystyki i również mogą awansować.

Dużym problemem w tego typu grach są mikropłatności. Fallout Shelter stara się podejść do problemu racjonalnie. Choć gra pozwala na zakup dodatkowej waluty, to nie powinna stwarzać sztucznej ściany tylko po to by nas do tego zmusić. Dodatkowo oferuje tylko jedną walutę, co nie jest standardem w grach ekonomicznych na systemy mobilne.

Fallout Shelter to idealna propozycja dla każdego miłośnika serii Fallout. Choć nie jest to RPG, pozwala powrócić do zniszczonego świata jako konstruktor i dowódca nowego schronu. Gra jest darmowa, nie zawiera reklam, a mikropłatności nie uprzykrzają nam zabawy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wszyscy do schronów! Bombowa gra Fallout Shelter już na Androidzie

27
13.08.2015  •  Tomasz Wrzesień

Na projekt RPG Fallout 4, który umożliwi nam nawet wybudowanie własnych wiosek na napromieniowanych pustkowiach, jeszcze poczekamy, ale Bethesda Softworks oczekiwanie to w piękny sposób postanowiła umilić. Dostępna od jakiegoś czasu na urządzeniach z systemem iOS darmowa gra Fallout Shelter wreszcie trafiła również na sprzęty z Androidem. Tym samym poszerzy się znacznie zastęp zarządców tzw. Krypt. Rozgrywka opiera się na doglądaniu specjalnego, charakterystycznego dla serii Fallout schronu. Na głowie gracza jest nie tylko dbanie o nowe pomieszczenia o różnorakich funkcjach dla…

Niesamowity Fallout 4 już w listopadzie, Doom oraz Dishonored 2 na wiosnę

34
15.06.2015  •  Tomasz Wrzesień

W Stanach Zjednoczonych zaczęły się targi E3, na których najważniejsi wydawcy gier zawsze prezentują swoje najnowsze tytuły. Od mocnego uderzenia rozpoczęła firma Bethesda, potwierdzając terminy premier nadchodzących hitów. W Fallouta 4 zagramy już na początku listopada, Dooma oraz świeżo ujawnionego Dishonored 2 należy zaś wypatrywać na wiosnę przyszłego roku. Wszystko na PC, Xboksa One i PlayStation 4. 10 listopada gracze wyjdą z Krypty 111, aby próbować przeżyć na napromieniowanym pustkowiu. Produkcja zaoferuje ciekawy edytor postaci, w którym ustalimy wygląd dwojga rodziców, a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.