r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fama Pro 7.4.83

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Fama Pro to przydatne oprogramowanie do wystawiania różnego rodzaju faktur z możliwością zarządzania magazynem oraz prowadzeniem kartotek towarów i kontrahentów.

Galeria programu

Program Fama Pro umożliwia wystawianie faktur VAT (w tym również jako pro-forma), faktur seryjnych i zaliczkowych oraz faktury korygujące zakup, sprzedaż, paragony, zamówienia od dostawców i klientów. Użytkownik może samodzielnie modyfikować dokumenty, wpisując nowe stawki VAT, towary i usługi, a także podawać ceny netto lub brutto.

Fama Pro zawiera też niezbędne narzędzia wspomagające drukowanie różnych gotowych dokumentów, faktur, etykiet towarowych, paragonów oraz formularzy przelewów. Współpracuje z najpopularniejszymi drukarkami fiskalnymi – Posnet, Innova, Elzab lub Novitus. Program umożliwia również uzyskiwanie różnych zestawień i raportów zawierających całkowite przychody i rozchody, rozliczenia magazynu, zyski ze sprzedaży w formie kwotowej lub procentowej oraz sprzedaż kontrahenta, towaru lub udziału w sprzedaży.

Program służy również do prowadzenia magazynu (obsługuje do 35 różnych magazynów). Można w nim wystawiać wszelkiego rodzaju dokumenty magazynowe typu PZ, WZ, RW, PW, DD, PP czy MM, a także prowadzić ewidencję ilościowo-wartościową stanów magazynowych. W dodatku umożliwia podłączenia czytnika kodów kreskowych. Ostatnim istotnym elementem programu jest moduł do zarządzania kartotekami kontrahentów i towarów, w których wypisujemy i modyfikujemy informacje o kliencie lub o towarach, wyrobach i innych surowcach w magazynie.

Uwaga!

Program Fama Pro dostępny jest też w innych wersjach – Fama Start, Fama Standard i Fama Multi. Wszystkie te wydania są płatne i mocno ograniczone w porównaniu do Fama Pro. Aplikacja będzie działać jako wersja demonstracyjna przez 30 dni. Po tym okresie należy ją odinstalować z dysku twardego lub zakupić na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #16 22.02.2017 14:58

Mi wszystko śmiga, jest ok. Problemów z instalacją nie miałem, a z programem póki co też nie mam. Żonie zainstalowałem bo potrzebowała i jest zadowolona. Mam podobny program http://www.systim.pl przynajmniej w funkcjonalności, więc nie miałem żadnych problemó z ogarnięciem też tego programu. Przejrzyty.

  #15 23.01.2017 14:38

@webxlPL (niezalogowany): Dzięki! Wszystko działa OK.

Yama Jacek   5 #14 18.05.2016 07:27

@webxlP:
Najpierw można ponownie uruchomić komputer - i to powinno wystarczyć.

Autor edytował komentarz w dniu: 18.05.2016 07:27
  #13 16.04.2016 22:14

Gdy pojawia się komunikat o braku idapi32.dll - wystarczy pobrać plik np. stąd http://www.filehelp.pl/dll/idapi32-dll i umieścić w folderze gdzie znajduje się plik uruchamiający aplikacje.

darek719   38 #12 30.10.2015 21:38

dobry program do wystawiania faktur.

Autor edytował komentarz.
Yama Jacek   5 #11 03.03.2015 11:57

@Anonim:
Skorzystaj z kontaktów do przedstawicieli
http://programer.com.pl/Przedstawiciele/Default.aspx

Marek180   1 #10 19.05.2014 14:45

@Anonim (niezalogowany): Bo kupiłeś program w niewłaściwej firmie. Sięgnij do MR_FAKTURY_PRO program jest w jednej firmie od roku 2000 i nie będzie zmieniał właściciela. Pomoc telefoniczna i mailowa jest bezpłatna. Zobacz na stronę http://www.faktury-ok.pl

  #9 03.05.2014 09:29

Program Fama Standard zakupiłem na początku roku. Rozbudowałem bazę produktów, dziś tj. 3-go maja 2014 wchodzę na stronę Programera a tu takie info:

"Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że po 28 lutego 2014r. spółka Programer sp. z o.o. prawdopodobnie nie będzie mogła prowadzić dystrybucji swoich produktów ze względu na brak w spółce osób uprawnionych do dokonywania czynności wobec naszych klientów.

Dlatego wszystkich Państwa, którzy rozważają zakup naszych programów (aktualizacji), a którzy jeszcze tego nie uczynili, prosimy o dokonanie zakupu przed tą datą."

Siedziba firmy została nie zmieniona, natomiast zmieniła się nazwa firmy i strona firmowa gdzie czytam:
"Informujemy, że nie jesteśmy producentem programów FAKTURA, FAMA, EFKA, MAKS, KADRY I PŁACE. Aby przejść na stronę producenta kliknij tutaj.
Potrafimy udzielić pomocy do ww programów - pomoc jest płatna."

I teraz moje pytanie, co z moimi ponad pięcioma stówkami wywalonymi w program? Będę aktualizacje? Obiecano mi je ZA DARMO przez cały rok (do końca 2014) w momencie zakupu programu?
Czy firma
Programer Centrum Sp. z o. o.
Nowotki 15
95-054, Ksawerów
będzie rozbudowywała mój program czy mogę go już wywalić czy ewentualnie przejść na jakiś inny nowy - kompatybilny abym nie musiał przepisywać bazy produktów?
Jaką drukarkę fiskalną mogę dobrać do mojego programu?
No i ta płatna pomoc (20 zł netto za 15 min) - jakbym miał SUBIEKTA a nie FAMA STANDARD!
Przyznam szczerze, że nie wiem co teraz i zaczynam być lekko poirytowany!

Yama Jacek   5 #8 19.02.2014 15:28

@adam82:
Program może odczytywać sprzedaż z kasy, oraz może wysyłać do kasy informacje o produktach Nazwa, PLU, cena, stawka VAT.
Współpracuje z kasami fiskalnymi firmy Elzab (Alfa Jota Eco Delta Mini).

  #7 12.01.2014 23:19

czy program można prowadzic sprzedaz na kasie fiskalnej, farex bursztyn widziałem ze jest wsparcie dla kas.

Yama Jacek   5 #6 02.10.2013 21:33

Witajcie.
Firma Programer ma bogato rozwiniętą sieć przedstawicieli, którzy są gotowi do współpracy.
http://programer.pl/Przedstawiciele/Default.aspx

  #5 07.05.2013 18:42

Zgadzam się z User919. Mam to samo odczucie. Kupiłem ten program i problemy już od aktywacji. Nikt nie odbiera telefonów, nie odpisują na maile - prawie firma "krzak". Aplikacja wygląda ładnie i chodzi stabilnie, ale jak nie daj Boże coś będzie nie tak - pomocy braknie. A te płatne poprawki do zmian w przepisach to już złodziejswto - wątpie abym ponownie płacił za ten program. Jeśli będę musiał go zmienić ze względu na zmiany przepisów to kupie inny. Pozdrawiam.

  #4 29.04.2013 21:19

FAMA to przyzwoity program, ale wciąż można go ulepszayć. Jednak autorzy programu dbają o klienta tylko do chwili sprzedaży, potem się jest zbywanym, problemy i maile są olewane, odpowiedzi - lakoniczne byle zbyć i zmęczyć klienta. Poprawki płatne, a w nich nic wartościowego, człowiek musi je zwykle kupować, ze wzgledu na jakiąś drobną zmianę w przepisach. Poprawek użytkowych prawie wogóle nie wprowadzają, z trudem poprawiają własne niedoróbki.
Rozumiem, że nie każde życzenie klienta musi być spełnione, ale z jedną drobną sprawą, którą mi obiecali bujają się już drugi rok.
Śmierdzi nieróbstwem w tej firmie. Stać mnie na zakup i programu i uaktualnień, ale w tym wypadku nie mam ochoty płacić im dłużej za pracę na odwal. Rozważam przejście z nowym rokiem do innego programu.

  #3 09.12.2012 00:23

A wystarczy uruchomić w kontekście administratora (uruchom jako administrator z prawego myszy) i działa jak burza :)

  #2 02.12.2012 10:28

Piotr, zainstaluj directa

  #1 21.06.2012 16:51

Chciałem przetestować, lecz na win 7 nie działa, przynajmniej na wersji 64 bit. Instaluje się lecz po próbie uruchomienia wyskakuje komunikat: "Nie można uruchomić programu... nie znaleziono IDAPI32.dll..." Nie próbuję nawet uruchamiać w trybie zgodności, bo to nie o to chodzi by się cofać w systemach. Trochę żałuję, bo po zapoznaniu się na stronie producenta z opisem, program wydał mi się skrojony na moje potrzeby i do tego naprawdę konkurencyjna cena.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.