Familiada

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Familiada to dostępna z poziomu przeglądarki internetowej gra, która wzorowana jest na prowadzonym w TVP2 przez Karola Strasburgera teleturnieju o tej samej nazwie.

Jakie są zasady gry?

Komputerowa odsłona popularnego teleturnieju opiera się na identycznych zasadach co telewizyjny pierwowzór. Zadaniem gracza jest odgadywanie odpowiedzi, które udzielone zostały przez ankietowanych. Możliwe jest trzykrotne udzielenie błędnej odpowiedzi, a na jej udzielenie mamy 10 sekund. W pierwszej rundzie odpowiedzi punktowane są normalnie, w kolejnych odpowiednio punkty mnożone są przez 2 i 3. Aby dostać się do finału należy zdobyć łącznie 200 punktów.

Finał!

Po zdobyciu wspomnianej liczby punktów gracz przechodzi do finału. W jego trakcie zawodnik musi odpowiedzieć na 5 pytań i również zdobyć łącznie 200 punktów. W finale Familiady biorą udział 2 osoby, które odpowiadają po sobie na te same pytania. Odpowiedzi nie mogą się powtarzać.

Kluczowe cechy gry:

  • gra wzorowana na teleturnieju Familada
  • opiera się na tych samych zasadach co pierwowzór emitowany w TVP
  • idealna rozrywka dla kilku osób

Uwaga!

  • Gra stworzona została w technologii Flash, która to wymagana jest do uruchomienia gry w przeglądarce. Pobrać ją można na łamach naszego portalu - Adobe Flash Player.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!