Family Farm Seaside Family Farm Seaside

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Family Farm Seaside to bardzo popularna, prosta gra ekonomiczna. W naszym kraju jest znana pod nazwą Wiejskie Życie. Dzięki polskiej wersji językowej doczekała się sporej i aktywnej społeczności.

Zabawę z Wiejskie Życie rozpoczynamy od krótkiego samouczka, który za pomocą gry uczy nas podstawowych zasad. Otrzymujemy naszą farmę, pierwsze budowle i przystępujemy do jej rozwoju. Z czasem odblokowujemy nie tylko nowe elementy, ale też powierzchnie takie jak np. wyspa. Wykonując zadania oraz prowadząc dobrze nasze gospodarstwo otrzymujemy nie tylko wynagrodzenie, ale także punkty doświadczenia. Dzięki nim awansujemy na wyższy poziom.

W grze ważną rolę odgrywa interakcja ze znajomymi. Im więcej dodamy ich do naszej listy, tym więcej dodatkowych dóbr otrzymamy. Organizowane są konkursy, a integrując grę z Facebookiem możemy zyskać więcej środków. Wiejskie Życie posiada mocno rozbudowaną społeczność w naszym kraju. W internecie znajdziemy nie tylko wiele porad co do samej gry, ale też listy graczy, których możemy dodać do znajomych.

Nieodłącznym elementem są także mikropłatności. W grze mamy trzy podstawowe waluty, z czego najważniejszą, najdroższą i najtrudniej osiągalną są dukaty. Niestety bez dodatkowych inwestycji rozwijanie farmy wymaga dużej cierpliwości, pokładów czasu wolnego oraz dobrych umiejętności w planowaniu jej rozbudowy.

Niestety edycja dla Windows Phone odstaje od pozostałych platform. Nie oferuje tych samych możliwości, dodatkowo aktualizacje trafiają na nią ze sporym opóźnieniem. Uniemożliwia to przeniesienie swoich postępów z iOS czy też Androida. Gra dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!