Family Island Family Island 202103.0.10737

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Family Island to bardzo prosta gra strategiczna, w której zarządzamy własną osadą, poznając losy czteroosobowej rodziny uwięzionej na odległej wyspie.

O co tu chodzi?

Zabawa opiera się na doskonale znanych fundamentach. Podczas rozgrywki kolekcjonujemy zasoby, budujemy i ulepszamy własne gospodarstwo, stawiając nowe budynki oraz ulepszając istniejące już konstrukcje. Jednocześnie musimy robić wszystko, by zaspokoić podstawowe potrzeby swoich podopiecznych, a więc zapewnić im dostęp do wody i pożywienia. Warto dodać, że z czasem w przetrwaniu przeszkadzać nam będą także niesprzyjające warunki atmosferyczne, np. śnieg.

Banalne sterowanie

Family Island zaprojektowano tak, by z grą poradzili sobie również mniej doświadczeni użytkownicy, więc wszystkie czynności (np. umieszczanie nowych obiektów na planszy czy zbieranie plonów) wykonujemy tutaj jednym palcem. Rozgrywkę możemy w każdej chwili przerwać i kontynuować ją w późniejszym czasie, co sprawia, że Family Island idealnie sprawdza się jako gra mobilna zarówno na krótsze, jak i nieco dłuższe sesje.

Za darmo

Za ściągnięcie Family Island ze Sklepu Google Play nie są pobierane żadne opłaty, natomiast w trakcie gry na ekranie pojawią się reklamy, a oprócz tego będziemy mogli przyśpieszyć osiąganie postępów za sprawą mikropłatności – ceny pakietów z dodatkowymi przedmiotami wahają się od 9,89 złotych do nawet 379,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • zarządzaj własną osadą na odległej wyspie
  • zróżnicowana, wciągająca rozgrywka
  • bardzo proste zasady gry
  • nieskomplikowane sterowanie
  • free-to-play (za darmo, ale z reklamami i mikropłatnościami)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!