Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow 1.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Family Mysteries 2: Echa Przyszłości to druga odsłona cyklu gier przygodowych z interfejsem point and click. Za wydanie produkcji odpowiada polska firma Artifex Mundi, która znana jest z serii Koszmary z Głębin, Enigmatis i wielu innych.

Cyberpunk, podróże w czasie i nie tylko

W grze Family Mysteries 2: Echa Przyszłości przenosimy się do cyberpunkowego świata. Żona głównego bohatera została porwana przez nieznanego podróżnika w czasie, ale to nie wszystko, bo ktoś robi wszystko, by wrobić naszego protagonistę w przestępstwo. Ruszając w długą i niebezpieczną podróż musimy uratować swoją ukochaną i dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi.

Jak wygląda rozgrywka?

Family Mysteries 2: Echa Przyszłości należy do podgatunku HOPA, co oznacza, że oprócz klasycznych zagadek natury logicznej dostępne są tu również plansze z ukrytymi obiektami. Ponadto warto zaznaczyć, że całość charakteryzuje się niskim poziomem trudności. Gra posiada system wskazówek, a nawet umożliwia pomijanie niektórych fragmentów rozgrywki.

Darmowa wersja próbna

Family Mysteries 2: Echa Przyszłości można przetestować za darmo. Autorzy udostępniają kilka początkowych lokacji, natomiast za całą grę należy zapłacić. Decydując się na zakup należy liczyć się z wydatkiem rzędu 14,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • gra przygodowa z ukrytymi obiektami
  • cyberpunkowy świat
  • nieskomplikowana rozgrywka
  • opcja pomijania niektórych zagadek
  • można przetestować za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!