Family Mysteries: Poisonous Promises Family Mysteries: Poisonous Promises 1.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Family Mysteries: Toksyczne Związki to HOPA, czyli gra przygodowa z ukrytymi obiektami, która została wydana przez firmę Artifex Mundi znaną m.in. z serii Enigmatis oraz Koszmary z Głębin.

Fabuła

Family Mysteries: Toksyczne Związki jest kryminałem. Wcielamy się w postać dociekliwej pani detektyw, która musi pomóc swojemu partnerowi w rozwiązaniu sprawy tajemniczego morderstwa. Aby tego dokonać, należy szukać wskazówek, przesłuchiwać świadków, analizować próbki i zbierać dowody.

Klimat

Warto dodać, że autorzy gry Family Mysteries: Toksyczne Związki inspirowali się klasycznymi serialami telewizyjnymi. Podczas rozgrywki zauważymy, że opisywana produkcja ma coś wspólnego z CSI, Gliniarzem z Beverly Hills czy też Policjantami z Miami. Tym czymś będą z pewnością piękne, klimatyczne lokacje, w których nie zabraknie palm, jachtów i super szybkich, nowoczesnych samochodów.

Banalna rozgrywka

Family Mysteries: Toksyczne Związki oferuje klasyczne rozwiązania w mechanice zabawy opracowane na potrzeby gatunku HOPA wiele lat temu. W grze znajdziemy przede wszystkim 38 lokacji i 34 wciągające minigry, wśród których nie zabraknie etapów charakterystycznych dla produkcji typu „połącz trzy”.

Przetestuj za darmo

Podobnie, jak inne gry od Artifex Mundi, również Family Mysteries: Toksyczne Związki jest dostępny w formie darmowej wersji demo. Początkowe etapy są bezpłatne, ale z czasem na ekranie pojawi się komunikat mówiący o tym, że musimy uiścić opłatę, by móc kontynuować swoją przygodę. Gra została wyceniona na 14,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • nieskomplikowana przygodówka z ukrytymi obiektami
  • wciągająca fabuła dla fanów kryminałów
  • lokacje inspirowane klasycznymi serialami
  • niski poziom trudności
  • darmowe demo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!