r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fani Dungeon Keepera przygotowują grę War for the Overworld, ruszyła zbiórka na Kickstarterze

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Chociaż wydawałoby się, że w wyciąganiu pieniędzy za pośrednictwem serwisu Kickstarter na realizację różnorakich projektów wyspecjalizowali się niestety sami znani producenci gier, ciągle zdarza się na szczęście wpaść tam i na perełki od niezależnych deweloperów. Jedną z nich jest niewątpliwie produkcja War for the Overworld, która powstaje jako urzeczywistnienie pragnień osób wspominających z rozrzewnieniem bycie złym w Dungeon Keeperze przed laty. Miłośnicy serii nie mogli doczekać się kontynuacji, więc wzięli sprawy po prostu w swoje ręce.

Różni programiści, specjaliści w modyfikowaniu gier oraz zwyczajni entuzjaści zebrali się razem, aby uformować zespół Subterranean Games i pod tą nazwą przygotować wspólnie tytuł, który inspiracje czerpać będzie ponadto z Overlorda, Evil Geniusa czy także po części StarCrafta. Podstawa zabawy będzie jasna — doglądamy ogromnego lochu, utrudniając życie śmiałkom chcącym się z naszymi mrocznymi siłami zmierzyć. Usiejemy ich drogę pułapkami, powypuszczamy na nich potwory różnej maści, czy uprzykrzymy im życie potężnymi czarami. W ramach zachęty do wsparcia zbiórki, twórcy udostępnili do sprawdzenia wczesny prototyp gry, rozbudowywany na bieżąco w miarę osiągania przez projekt kolejnych pułapów finansowych na Kickstarterze.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.